اخبار سینما و تلویزیون

زک اسنایدر قصد داشت فیلم Justice League، سه گانه شود

ری فیشر (Ray Fisher)، ستاره فیلم Justice League و بازیگر نقش ، گفته که زک اسنایدر قصد داشت، داستان این تیم ابرقهرمانی را در 3 فیلم توضیح دهد.

به نظر می‎رسد که هر چه از زمان اکران فیلم Justice League دورتر می‌شویم، اطلاعات جدیدی از نیت ‎های زک اسنایدر در مورد این فیلم که در سر داشت، منتشر می‎گردد.

در سال 2013 بود که دنیای سینمایی دی سی (DC Extended Universe) با اکران فیلم Man of Steel به کارگردانی زک اسنایدر، شروع به کار کرد و پس از مدتی، اسنایدر 2 فیلم دیگر در دنیای سینمایی دی سی ساخت که آن دو فیلم،  Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League بودند.

Zack Snyder - زک اسنایدر قصد داشت فیلم Justice League، سه گانه شود
زک اسنایدر

آن هنگام که زک اسنایدر در پشت دوربین فیلم‌برداری Justice League بود، مشکلات شخصی زیادی گریبان گیر وی بود، تا جای که مجبور شد جای خود را با جاس ویدون (Joss Whedon) عوض کند. همه متوجه شده بودند که این دو کارگردان، ایده‌های بسیار متفاوتی نسبت به این فیلم داشتند؛ زک اسنایدر شخصا تمایل داشت که سه‌گانه‌ای تازه در رابطه با شوالیه سیاه یا همان بتمن بسازد.

ری فیشر، بازیگر نقش شخصیت سایبورگ در جدیدترین مصاحبه خود از برنامه‌هایی که زک اسنایدر در مورد این فیلم داشت گفت:

زک برای سایبورگ خواب‎ها دیده بود. نسخه اصلی این فیلم و آن چیزی که خود زک اسنایدر فیلم‌برداری کرده بود، دو برابر آن فیلمی است که در سینما اکران شده بود و باید بگویم که او در نظر داشت این فیلم را تبدیل به یک سه‌گانه کند.

شایان ذکر است که کمپانی برادران وارنر پیش از این اعلام کرده بود که، ادامه این فیلم در دست‌ ساخت است، اما پس از اکران ناموفق این اثر، گویا به فراموشی سپرده شد. خوب است بدانید که  فیلم Justice League، با بودجه 300 میلیون دلاری ساخته‌شده بود و فقط توانست 627 میلیون دلار فروش داشته باشد.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
cbr

پاسخی بگذارید

بستن
بستن