اخباربازی

نسخه سفارشی ایکس باکس وان ماین کرفت با طراحی خاص

به نظر می‌رسد مایکروسافت می‌خواهد از نسخه ویژه‌ای از ایکس باکس وان اس  رونمایی کند. قبلا مایکروسافت از نسخه محدود Xbox One S در رنگ سفید با باندل بازی Minecraft رونمایی کرده بود، و هم اکنون نیز با انتشار ویدیویی در فیس‌بوک از ایکس باکس وان سفارشی ماین کرفت با طرح بلوک‌های این بازی خبر داد. این طرح ترکیبی از رنگ‌های قهوه‌ای و سفید برخوردار است که شبیه خود بازی به نظر می رسد و کنترلر آن نیز به همین صورت، در رنگ سبز و مشکی است.

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد یک نسخه ویژه از ایکس باکس وان اس Xbox One S)) را عرضه کند. در حالی که غول نرم افزاری قبلا از نسخه محدود Xbox One S در رنگ سفید با باندل بازی Minecraft رونمایی کرده بود، درویدیو ارسال شده به فیس بوک از ایکس باکس وان سفارشی ماین کرفت با طرح بلوک‌های این بازی خبر داد. که طرح این دستگاه ترکیبی از قهوه ای و سفید است که شبیه خود بازی به نظر می رسد و کنترلر آن نیز به همین صورت، در رنگ سبز و مشکی است.

برخی معتقدند طرفداران Minecraft این طرح را دوست خواهد داشت. این نسخه محدود وسفارشی و در عین حال شگفت انگیز است. یک وبلاگ ایتالیایی برای اولین بار ویدیویی از نسخه محدود ایکس باکس وان اس که در فیس‌بوک Minecraft منتشر شده بود را بازنشر کرد و انتظار می‌رود مایکروسافت بعدا در رویداد Gamescom آلمان از آن  رونمایی کند. تا الان اخبار واطلاعات بیشتری از ایکس باکس وان سفارشی ماین کرفت بدست ما نرسیده، اما بزودی شاهد اطلاعاتی از قبیل قیمت و میزان ذخیره سازی این کنسول بازی خواهیم بود.

منبع: theverge

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن