اخبارگوناگون

اجاق گاز هوشمند ویرپول گوش به فرمان شماست [CES 2018]

اجاق گاز هوشمند ویرپول با دستیار صوتی گوگل و الکسا آمازون کار می کند

امتیاز دهید

اجاق گاز هوشمند که به فرمان صوتی شما عمل می کند. در جریان نمایشگاه CES 2018 محصولات هوشمند زیادی به چشم می خورد که در این بین اجاق گار ویرپول توجه همگان را به خود جلب کرده است.

اجاق گاز ویرپول در دسته بندی لوازم خانگی هوشمند قرار گرفته است که با کمک فرمان صوتی کنترل می شود. کاربر یا بهتر است بگوییم آشپز، می تواند از طریق دستیار هوشمند گوگل یا دستیار الکسا آمازون به اجاق گاز فرمان دهد.

اجاق گاز هوشمند ویرپول با دستیار صوتی گوگل و الکسا آمازون کار می کند
اجاق گاز هوشمند ویرپول با دستیار صوتی گوگل و الکسا آمازون کار می کند

این روزها دیگر، محصولات هوشمند و بهره گیری آن ها از از دستیار گوگل یا دستیار الکسا آمازون موضوع جدیدی محسوب نمی شوند. در این بین طراحان و تولید کنندگان لوازم خانگی نیز نمی خواهند از دنیای تکنولوژی عقب بیفتند و این فناوری را در محصولات خود وارد می کنند. و اجاق گاز هوشمند Whirlpool از همین محصولات است.

استفاده از الکسا آمازون و دستیار گوگل به این معناست که به اجاق گاز فرمان می دهید و آن را هدایت می کنید، مثلا فرمان بدهید میزان شعله اجاق گاز کم یا زیاد شود یا آنرا خاموش یا روشن کنید.

تصور کنید در آشپزخانه مشغول خرد کردن سبزی هستید و غذایتان در حال سر رفتن است، حال با به اجاق گاز بگویید “کم شو” و شعله آن کم می شود وبا آسودگی به کار خود ادامه می دهید. این یک واقعیت است که کمپانی ها روز به روز در حال افزایش امکانات و ویژگی های محصولات خود هستند تا کاربران احساس آرامش و آسایش بیشتری داشته باشند.

کمپانی GE Appliances طی دو سال گذشته موفق شده، محصولات خود را با الکسا آمازون و دستیار گوگل سازگارتر کند. در بین محصولات این برند، مایکروویو هوشمندی به چشم می خورد که قابلیت اتصال به وای فای را دارد و قادر است با دستیار هوشمند نیز کار کند.

حتما بخوانید:
معرفی بهترین محافظ صفحه نمایش برای پرچمداران سامسونگ
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن