اپلیکیشناخبار

حالت تاریک و پاسخ سریع به نسخه اندروید واتساپ می آیند

تم تاریک یا دارک مود به نسخه اندروید واتساپ اضافه می شود. علاوه بر این در نسخه موبایلی واتس اپ می توان از حالت پاسخ سریع نیز بهره برد.

واتساپ از خیلی وقت پیش تصمیم داشت تا قابلیت حالت تاریک و یک سری ویژگی های جذاب را به نسخه اندروید خود اضافه کند. البته هم اکنون نحوه توسعه این ویژگی مشخص نشده اما ممکن است به کاهش مصرف انرژی در موبایل‌هایی با نمایشگر OLED کمک کند.

استفاده از تم تاریک واتساپ در اندروید

وواتساپ علاوه به حالت تاریک یا همان دارک مود، یک ویژگی دیگر نیز اضافه کرده است. که به موجب آن به کاربر این اجازه را می دهد تا با کشیدن یک پیام خاص به سمت راست سریعا روی آن ریپلای کند. لازم به ذکر است که قابلیت مذکور هنوز در نسخه ۲.۱۸.۲۸۲ واتساپ ارائه نشده است.

WhatsApp Dark Theme - حالت تاریک و پاسخ سریع به نسخه اندروید واتساپ می آیند
استفاده از تم تاریک واتساپ در اندروید

پاسخ سریع از چند سال پیش در دسترس کاربران iOS واتساپ بود و طریقه پاسخ به پیام را بسیار سهل و آسان می کرد اما هنوز این ویژگی به نسخه اندروید واتساپ راه نیافته اما این مژده را به کاربران می دهیم که بزودی شاهد این قابلیت در نسخه اندروید باشند.

اپلیکیشن‌هایی نظیر واتساپ و وی چت با ارائه قابلیت‌های جذاب و کاربردی، موفق به جذب کاربران بسیار زیادی شده‌اند، تا جایی که طبق گزارش شرکت تحقیقاتی SEMrush پیامرسان‌ها با جذب ۱.۳ میلیارد کاربر روزانه‌ی فعال، شبکه‌های اجتماعی را پشت سر گذاشته‌اند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
twitter

پاسخی بگذارید

بستن
بستن