آموزشاپلیکیشنسیستم عامل

علت داغ نکردن گوشی های هواوی چیست؟

چرا گوشی های دیگر داغ می کنند ولی گوشی های هوشمند هواوی داغ و گرم نمی شوند؟

نیوز کالا – حتما شما هم با این موضوع برخورد داشته اید که حتی در مواقعی که صفحه نمایش گوشی هوشمند شما خاموش است و آن را در کناری رها کرده اید، همچنان داغ و گرم است. و این پرسش ذهن شما را درگیر می کند که واقعا چرا آخه؟ باید بگوییم که علت این امر این است که هنوز برخی نرم افزارها فعال هستند و سیستم پردازش گوشی را درگیر کرده و موجبات داغ شدن گوشی را فراهم می کند. 

برای حل این مشکل شرکت هواوی دست به کار شده و چند راه حل را در گوشی های هوشمند خود در نظر گرفته است.

اولین راه حل بهره مندی از برنامه ی Phone Manager گوشی های هواوی است. با ورود به این برنامه و انتخاب گزینه  Lock Screen Cleanup برنامه هایی که نیازی نیست در پس زمینه اجرا شوند را انتخاب کرده و سپس غیر فعال کنید. 

علاوه بر این می توانید به قسمت تنظیمات گوشی هواوی خود بروید و در قسمت Permission دسترسی نرم افزارها به مخاطبین، تلفن، گالری، قسمت پیامک ها و … را محدود کنید.

و اما راه حل دیگری که توسط آن می توانید برنامه های در حال اجرا را ببندید، فشار بر روی دکمه مربع پایین صفحه نمایش است، با این کار برنامه های در حال اجرا را خواهید دید و می توانید آنها را ببندید. 

تمامی این راه حل ها موجبات آسودگی گوشی های هوشمند هواوی را فراهم می کند تا نه تنها خیلی داغ نکنند، بلکه تاثیرات خوبی هم بر روی عمر باتری بگذارند.

 

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن