اخبارتلفن همراهسونی

بروزرسانی نرم افزاری جدید سونی اکسپریا XZ پریمیوم + اکسپریا  XZ1 + اکسپریا XZ1 کامپکت

کمپانی سونی بروزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای گوشی های هوشمند اکسپریا XZ پریمیوم، اکسپریا  XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت منتشر کرده است.

ظاهرا در این بروزرسانی نرم افزاری شاهد اضافه شدن ویژگی جدیدی نیستیم ولی کاربران بدانند که این آپدیت، آخرین نسخه پچ امنیتی اندروید ماه دسامبر می باشد، پس هر چه زودتر این بروزرسانی را دریافت کنید.

برای هر سه گوشی (اکسپریا XZ پریمیوم، اکسپریا  XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت) شماره سریال این به روز رسانی نرم افزاری جدید 47.1.A.8.49 می باشد. حتما توجه کنید که پس از دریافت بروزرسانی، نرم افزار شما باید به این شماره سریال تغییر وضعیت دهد. خوب است که بدانید گوشی های اکسپریا  XZ1 و XZ1 کامپکت پیش از این با نسخه اندروید 8 اوریو به بازار عرضه شده بودند اما اکسپریا  XZ Premium به تازگی اندروید اوریو را دریافت کرده است.

اگر تا به الان این بروزرسانی را دریافت نکرده اید با ورود به قسمت تنظیمات به صورت دستی آپدیت نایید. اگر متوجه شدید امکان بروزرسانی ندارید اصلا مایوس نشوید زیرا طی چند روز آینده این امکان در اختیار شما نیز قرار می گیرد.

شایان ذکر است که شرکت سونی بروزرسانی اندروید اوریو را برای گوشی های اکسپریا  XZ، XZs  و اکسپریا  X پرفورمنس نیز منتشر کرده است.

منبع: theandroidsoul

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن