خودرونقد و بررسی محصولات

نگاهی به نقاط قوت و ضعف تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ (toyota rav4 2018)

امروزه کراس اوورهای کامپکت طرفداران زیادی دارد و بازار این کلاس خودروها داغ است. کمپانی های تولیدکننده خودرو نیز بر روی کراس اوورها تمرکز خاصی دارند و حقیقتا سود خوبی از فروش این گونه خودروها به جیب می زنند.

یکی از خودروهای این کلاس که سال هاست در بازار حضور دارد و رقیبی جدی برای دیگر کراس اوورهای کامپکت محسوب می شود، تویوتا راو ۴ است. برای اولین بار این خودرو در سال ۱۹۹۴ تولید و پس از حدود ۱۳ سال، اینک شاهد حضور نسل چهارم این خودرو هستیم.

در نسل چهارم تویوتا راو فور شاهد تغییرات متعددی هستیم و به همین دلیل خوب است نگاهی به نقاط قوت و ضعف تویوتا rav4 مدل ۲۰۱۸ داشته باشیم . لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید.

الف) نقاط قوت تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸:

 نسخه هیبریدی: این نسخه از بهترین نکاتی است که در ارتباط با تویوتا راو۴ می توان اشاره داشت. نسخه هیبریدی مجهز به یک پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری است که توان تولید ۱۹۴ اسب بخار قدرت را داراست. علاوه بر این به علت مصرف سوخت بسیار کمی که دارد به یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بدل شده است.

 مصرف سوخت پایین: فقط نسخه هیبریدی تویوتا راو ۴ نیست که از مصرف سوخت پایینی برخوردار است، دیگر نسخه های این خودرو حدود ۹ لیتر در هر صد کیلومتر بنزین مصرف می کنند که رقم مناسبی است.

 فضای داخل بزرگ: طراحی کابین داخلی خودرو بسیار مناسب است، به گونه ای که سرنشینان جلو وعقب برای نشستن ساعت ها در خودرو مشکلی احساس نمی کنند.

 سواری مناسب: راننده و سرنشینان در هنگام حرکت، کوبش های ناشی از ناهمواری جاده را آن چنان احساس نمی کنند. و همچنین سر و صدای بیرون در داخل کابین شنیده نمی شود. در مجموع، این خودرو از سواری بسیار خوب و راحتی برخوردار است.

ب) نقاط ضعف تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸:

با وجود نقاط قوت تویوتا راو فور ۲۰۱۸، برخی نقاط ضعف نیز در این خودرو دیده می شود.

 جذابیت کم در طراحی: در طراحی ظاهری و داخلی کابین، شاهد جذابیت دلچسب و بروزی نیستیم. البته این موضوع کاملا به سلیقه اشخاص مرتبط است اما بسیاری از خریداران با این موضوع موافقند.

 افزایش قیمت سریع: قیمت راو۴ به علت معرفی تریم پلاتینیوم به طور چشمگیری فزاینده بوده است . در کنار همه اینها اگر سیستم چهار چرخ نیز سفارش داده شود، با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو خواهید شد.

 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
autoguide

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن