اخبار خودروخودرو

تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید معرفی شد

کمپانی تویوتا مدل سفارشی از خودروی GT86 تحت عنوان کلاب سریز بلو ادیشن را جهت عرضه در بازار بریتانیا معرفی کرد. این خودرو جدیدترین عضو کلاب سریز تویوتا است و پیش از این مدلی با نام اورنج ادیشن نیز به بازار عرضه شده بود.

Toyota GT86 Club Series Blue Edition 3 - تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید معرفی شد

بلو ادیشن جدید تویوتا به دلیل رنگ آبی انحصاری که در بدنه آن کار شده، از دیگر نسخه ها متمایز شده است. وجود این رنگ بدنه در کنار جزئیات مشکی بدنه همچون اسپویلر جلو و عقب، دیفیوز عقب، پوشش آینه‌های جانبی و محیط اطراف مه شکن‌های جلو، هارمونی خوبی ایجاد کرده است.

کابین تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید مزین به چرم مشکی و آلکانترا می‌باشد. خریداران بریتانیایی می توانند بنا به سلیقه شخصی خود پکیج پرفورمنس را نیز سفارش دهند که شامل، سیستم تعلیق مخصوص، ترمزهای بزرگ‌تر برمبو با کالیپرهای قرمز و رینگ‌های 17 اینچی جدید می‌باشد.

Toyota GT86 Club Series Blue Edition 2 - تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید معرفی شد

GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید از نظر تجهیزات با مدل Pro برابری می‌کند پس این نسخه سفارشی جدید به صورت استاندارد از دیفرانسیل لغزش محدود، کروز کنترل، چراغ‌های جلوی حساس به گردوغبار، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای، صندلی‌های جلوی گرم‌کن دار، چراغ‌های جلو و عقب LED و سیستم مولتی‌مدیای تویوتا تاچ 2 بهره می برد.

خریداران قادرند از بین گیربکس 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک هرکدام را که مایلند بنا به صلاح خویش انتخاب نمایند هرچند خرید تویوتا GT86 با گیربکس اتوماتیک را چندان مناسب نمی‌دانیم که دلایل آن نیز واضح است.

در قلب تویوتا جی تی 86 جدید یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 197 اسب بخار می‌تپد. و بنا به ادعای کمپانی تویوتا، شتاب صفر تا 100 کیلومتر ساعت نسخه دستی 7.7 ثانیه و شتاب نسخه اتوماتیک نیز 8.4 ثانیه است.

Toyota GT86 Club Series Blue Edition 4 - تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید معرفی شد
قیمت تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید

قیمت تویوتا GT86 کلاب سریز بلو ادیشن جدید از 29980 پوند آغاز می‌شود و قیمت مدل‌های مجهز به پکیج پرفورمنس نیز 30455 پوند خواهد بود.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
driversmagazine

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن