اخبار سینما و تلویزیون

به احتمال زیاد تام هیدلستون بازیگر بعدی 007 خواهد بود

امتیاز دهید

تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، بازیگر نقش لوکی، گوی سبقت را از دیگر کاندیداهای نقش جیمز باند ربوده و هم‌اکنون در صدر جدول کاندیداهای احتمالی برای جایگزینی دنیل کریگ (Daniel Craig) و ایفای نقش 007 است.

طبق آخرین اخبار سینمای جهان رسانه‌ها اخیرا در مورد اینکه چه کسی قرار است نقش جیمز باند را پس از جدا شدن دنیل کریگ از این سری ایفا کند، کند و کاو کردند و نکات جالبی یافتند. با وجودی که هنوز هیچ چیزی رسما تایید نشده، اما گویا در میان کاندیداهای جانشینی دنیل کریگ، یک بازیگر که نقش یک ضد قهرمان را در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) ایفا می‌کند، شانس بیشتری دارد.

حتما بخوانید:
شایعه: هنری کویل جایگزین دنیل کریگ در فیلم Bond 26

بله، آن شخصی کسی نیست جز تام هیدلستون (Tom Hiddleston).  این بازیگر 37 ساله که بیشتر به خاطر ایفای نقش کاراکتر «لوکی» (Loki) در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، گویا در میان گزینه‌هایی مثل ادریس البا (Idris Elba) و تام هاردی (Tom Hardy)، شانس بیشتری را برای به دست آوردن نقش نمادین جیمز باند دارد. یکی از سخنگوهای اکسپرس گفت:

نقش مارول تام هیدلستون ممکن است با دنیای مامور 007 بسیار فاصله داشته باشد، اما مهارت‌های بازیگری او، در ایفای این نقش به او کمک خواهند کرد. طبق احتمالاتی که ما در نظر گرفته‌ایم، او هم‌اکنون بیشترین شانس را برای جانشینی دنیل کری، در میان تمام کاندیداها دارد.

تام هیدلستون در نقش لوکی (Loki)
تام هیدلستون در نقش لوکی (Loki)

اما باید در نظر داشت که در این میان، ادریس البا محبوب‌ترین کاندیدا از نظر مردم است، البته گهگاه به بازیگرهایی دیگری مانند سیلیان مورفی (Cillian Murphy) و آیدن ترنر (Aidan Turner) نیز برای ایفای نقش باند اشاره شده‌ است.

با تمام این تفاسیر، به نظر می‌آید که هم‌اکنون بیشترین شانس را هیدلستون دارد و ممکن است که او بتواند این نقش را نیز تصاحب کند. مخصوصا که اخیرا باربارا بروکلی (Barbara Broccoli)، تهیه‌کننده و همه‌کار سری جیمز باند تایید کرد که سازندگان برای ایفای نقش مامور 007 تنها مردان را درنظر دارند و زنان در میان گزینه‌ها جایی ندارند.

تنها چیزی که در حال حاضر از آن اطمینان داریم، این است که دنیل کریگ هنوز یک بار ماجراجویی دیگر را در نقش مامور 007 تجربه خواهد کرد.

منبع
wegotthiscovered
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن