اخبار خودروخودرو

منتظر نباشید زمان اعلام افزایش رسمی قیمت خودرو مشخص نیست

امتیاز دهید

پیش از این قرار بود، این هفته شاهد افزایش رسمی قیمت خودرو باشیم و نتیجه آن نیز اعلام گردد. اما عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفته که قیمت‌ها فعلا اعلام نمی‌شود.

در جلسه‎ای که با حضور قطعه سازان، خودروسازان و وزیر صنعت برگزار شد، قرار بر این شد که  پس از تایید وزیر صنعت، قیمت‌ها افزایش و اعلام شود. اما تا به الان خبری مبنی بر افایش خودرو منتشر نشده است. اکنون نیز رمضانعلی سبحانی فر اعلام کرده، با توجه به اینکه در حال حاضر واردات خودرو متوقف شده و مواد اولیه در بورس ارائه می‌شود و تهیه آن با نرخ آزاد انجام می‌شود، نیازی به افزایش قیمت‌ خودروها نیست.

افزایش رسمی قیمت خودرو و کاهش سود دلالان

رمضانعلی سبحانی فر  پیرامون افزایش رسمی قیمت خودرو اعلام نمود که، قیمت خودرو باید به گونه‎ای باشد که از یک سو به خودروسازان کمک کند و از سوی دیگر حاشیه قیمتی بازار که به جیب دلالان می‎رود، کم شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد که طی امروز و فردا افزایش زسمی قیمت خودرو انجام نمی‎شود و جلسه‌ای که روز گذشته در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت برگذار شده و اقدامات کارشناسی در مورد بررسی افزایش قیمت خودرو در حال انجام شدن است.

حتما بخوانید:
کاهش شدید قیمت دلار؛ هجوم یکباره مردم برای فروش ارز
منبع
iranjib
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن