اخباراخبار خودروخودرو

انتشار تصاویری از خودرو سدان BYD Qin جدید

به تازگی تصاویری از مدل جدید خودرو سدان BYD Qin منتشر شده است

به تازگی تصاویری از مدل جدید خودرو سدان BYD Qin منتشر شده که نسخه بنفش می باشد. چین طراحی جدید را برای BYD Qin در نظر گرفته که ما پیشتر در Song Max MPV و شاسی بلند آینده Tang شاهد بودیم. BYD چنین طراحی را Dragon Face نام گذاشته و به نظر می رسد نام خوبی توسط شرکت چینی انتخاب شده است.

Qin جدید اولین سدان بی وای دی بوده که توسط Wolfgang Egger طراحی شده و به همین دلیل می توان آن را بهترین سدان BYD در طراحی دانست. در تصاویر خودرو از رینگ های بزرگی بهره می برد و ترمز های قرمز بزرگی نیز قابل مشاهده است. این مدل در ابتدا به عنوان خودرو هیبریدی به فروش خواهد رسید و مدل هیبریدی از پیشرانه 1.5 لیتری توربو 150 اسب بخاری و یک موتور الکتریکی با توان نامشخص بهره می برد.

سقف سرعت 200 کیلومتر برساعتی با 0 تا 100 کمتر از 5.9 ثانیه BYD Qin را به خودرو قابل تبدیل می کند. ابعاد 4765/1837/1495 سانتیمتری و فاصله بین دو محور 2718 سانتیمتری ابعاد مناسبی محسوب می شود.

درون کابین صفحه نمایش بزرگی قابل مشاهده است که به نظر می رسد بی وای دی جهت مدرن جلوه دادن کابین در نظر گرفته است. در برخی قسمت ها طراحی بیوک تاثیرگذار بوده و کمی هم المان طراحی اینفینیتی قابل مشاهده است. BYD Qin جدید در نمایشگاه پکن رونمایی شده و با قیمت 190 هزار یوانی اواخر سال جاری روانه بازار چین می شود.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
carnewschina

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن