اپلاخبارتلفن همراه

سرقت بیش از 300 آیفون ایکس در سانفرانسیسکو

ظاهرا در این روزگار دیگر سرقت از بانک و چواهر و ماشین های حمل پول کفاف نمی دهد و سارقان ترجیح می دهنده، کالاهای گران قیمت دیگری را نیز هدف دستبرد خویش سازند. کالایی که با وجود گران بودن به اندازه کافی از آن مراقبت نمی شود؛ به عنوان مثال آیفون 10!

۳۱۳ نفری که در سانفرانسیسکو گوشی آیفون ۱۰ را خریداری کرده‌اند، قطعا ناامید می شوند! روز گذشته، کامیون حمل گوشی های آیفون 10 که قرار بود گوشی های آیفون 10 را به خریداران تحویل دهد، مورد دستبرد قرار گرفت.

طبق گزارش مرکز پلیس راننده کامیون، قسمت بار را کاملا قفل کرده بوده، اما متاسفانه نتوانسته است در برابر سه مرد تنومند که با یک ون حمله ور شده بودند، مقاومت کند.

میزان ارزش آیفون ایکس های به سرقت رفته، ۳۷۰ هزار دلار برآورده شده است. همه این موبایل‌ها، مسلما شماره سریال مخصوص به خود را دارند که این موضوع ردیابی آنها را آسان‌تر می کند. و این شماره سریال‌ها، مشتریان احتمالی سارقان را از خرید منصرف می کند.

ظاهرا آیفون X با قیمت ۹۹۹ دلاری، هدف خوبی برای سارقان بوده است. حتی کسانی که این گوشی هوشمند را زودتر خریداری کرده اند ترجیح می دهند آن را با قیمت خیلی بالایی به فروش برسانند. مثلا یک دارنده آیفون ایکس در استرالیا تلاش کرد آگوشی خود را با دو برابر قیمت بفروشد.

کمپانی اپل به خریداران سانفرانسیسکو این اطمینان را داده است که به زودی نسخه‌ای از گوشی که سفارش داده‌اند را دریافت می کنند.

 

منبع: appleinsider

0/5 ( 0 نظر )

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن