اخبارخودرو

سرانجام فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ رسما معرفی شد؛ با تجهیزاتی پیشرفته تر

بالاخره خودروی ریزنقش و هاچ بک فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ (Volkswagen Polo 2017) همراه با تجهیزاتی مدرن و بهبودیافته و قیمت ۱۲ هزار دلاری معرفی شد.

ششمین نسل اتومبیل فولکس واگن پولو رسما معرفی شد. این خودرو از طراحی مخروطی‌تری برخوردار است، ظاهرا قرار است در چندین بازار مختلف بین المللی با سطح پایین‌تری از خودرو گلف به فروش برسد.

فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ اینک از چراغ‌های جلوی تیزتر و جلوپنجره‌ای باریک‌تر بهره می برد. این‌ها همگی نشانه‌هایی از تغییر نسل طراحی محصولات فولکس واگن دارد که می‌توان آن‌ها را در اتومبیل‌هایی همچون پاسات از خانواده بزرگ‌تر این محصولات نیز ببینیم. پولو جدید از نمای جانبی تغییرات زیادی را به خود نمی‌بیند و اگر شما با نسل پیشین آن آشنا باشید، قطعا از این زاویه نمی‌توانید تفاوت بین دو نسل را تشخیص دهید. این دقیقا نقطه‌ای است که طراحان کمپانی فولکس واگن به دنبالش بوده‌اند.

ویدیو معرفی فولکس واگن پولو ۲۰۱۷

بیشتر تغییرات، فنی و در زیر کاپوت خودرو مشاهده میشود. فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ در کالی که از جثه‌ای هم اندازه با نسل چهارم خودرو گلف برخوردار است، اما به لطف پلتفرم ماژولار MQB حتی از نسل پیشین خود نیز سبک‌تر شده است. این ابعاد که حالا بزرگ‌تر شده، باعث می‌شود تا سرنشینان در هنگام سواری فضای نشینم بیشتر و راحت‌تری را داشته باشند و به تبع قدبلندها نیز کمی قدرت مانور پیدا کنند.

new polo r line 5 newskala - سرانجام فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ رسما معرفی شد؛ با تجهیزاتی پیشرفته تر new polo r line 6 newskala - سرانجام فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ رسما معرفی شد؛ با تجهیزاتی پیشرفته تر new polo r line 7 newskala - سرانجام فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ رسما معرفی شد؛ با تجهیزاتی پیشرفته تر new polo r line 12 newskala - سرانجام فولکس واگن پولو ۲۰۱۷ رسما معرفی شد؛ با تجهیزاتی پیشرفته تر

تجهیزات فولکس واگن پولو ۲۰۱۷

پولو جدید، به لطف تجهیزات جذابی که به راننده و سرنشینان خود ارائه می‌کند نسبت به تمامی رقبای خود در بازار پیشرفته‌تر است. از مهم‌ترین امکانات این خودروی جدید فولکس میتوان به سیستم سرگرمی/اطلاع رسانی مجهز به نمایشگر لمسی با وضوح بالا، کروز کنترل سازگارشونده، سیستم کی‌لس (ورود بدون سوئیچ) و استارت دکمه‌ای، چراغ‌های ال ای دی جلویی و همچنین سیستم تشخیص نقاط کور اشاره کرد.

قیمت فولکس واگن پولو ۲۰۱۷

فولکس قرار است این خودرو را با قیمت پایه ۱۲ هزار و ۹۷۵ یورو در زادگاه خود، آلمان به فروش برساند. در این رنج قیمتی پولوی کوچک با رقبایی همچون فورد فیستا، پژو ۲۰۸، اوپل کورسا و رنو کولیو به رقابتی تنگاتنگ خواهد پرداخت.

منبع :autoexpress

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن