اخبار سینما و تلویزیونویدئو

تماشا کنید: مقایسه لایو اکشن The Lion King 2019 با نسخه کلاسیک شیر شاه

اولین تریلر اثر لایو اکشن The Lion King (شیر شاه) هفته گذشته منتشر شد و ظرف 24 ساعت پس از انتشار، نزدیک 200 میلیون بازدیدکننده در یوتیوب داشته باشد. در ادامه این تریلر را با سکانس آغازین انیمیشن کلاسیک مقایسه می‌کنیم.

با انتشار اولین تیزر رسمی اثر لایو اکشن و بازسازی The Lion King (شیرشاه)، به تازگی ویدیویی منتشر شده که در آن برخی از تصاویر تیزر لایو اکشن با انیمیشن کلاسیک سال 1994 مقایسه شده است.

حتما پیشنهاد می‎کنم، ویدیوی تدوین‌شده از هر دو تریلر لایو اکشن و سکانس آغازین The Circle Of Life در انیمیشن کلاسیک سال 1994 را مشاهده کنید. باوجود اینکه تغییرات بسیاری کرده‌اند و سکانس آغازین انیمیشن کلاسیک به‌طور قابل‌توجهی طولانی‌تر از چیزی است که به‌سختی جزییات آن را در یک دقیقه ارزشمند به نمایش بگذاریم، اما بازهم با تماشای این تصاویر، فوراً خاطرات گذشته برایمان یادآور می‌شود.

خوب است بدانید که لایو اکشن The Lion King (شیر شاه) توسط جان فاورو (John Faverau) کارگردانی شده که سابقه ساخت اثر لایو اکشن دیگری به نام The Jungle Book (کتاب جنگل) را برای کمپانی دیزنی (Disney) داشته است و موفق شد 1 میلیارد دلار فروش جهانی داشته باشد.

از صداپیشگان این اثر نیز باید به دونالد گلاور (Donald Glover)، بیانسه (Beyonce)، جیمز ارل جونز (James Earl Jones)، چیتول اجیوفور (Chiwetel Ejifor)،ست روگن (Seth Rogen) و جان اولیور (John Oliver) اشاره کرد.

این اثر لایو اکشن در تاریخ نوزدهم جولای سال 2019 برابر با 28 تیر 1398 در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود.

ویدیوی مقایسه فریم به فریم تریلر لایو اکشن The Lion King (شیر شاه) با انیمیشن کلاسیک محصول سال 1994

منبع
ign
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن