اپلتلفن همراهسامسونگنقد و بررسی محصولاتویدئو

تماشا کنید: تست باتری گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس

در این مطلب قصد داریم دو فبلت گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس را در بحث باتری به چالش بکشیم. لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید و ویدیوی مقایسه تست باتری گلکسی note 10 پلاس و آیفون xs مکس را مشاهده نمایید.
Galaxy Note 10 Plus VS iPhone Xs Max Batterytest - تماشا کنید: تست باتری گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس
مقایسه مشخصات گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس
 
 
در تصویر بالا شاهده مقایسه مشخصات گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس هستید؛ حجم باتری گلکسی نوت 10 پلاس تقریبا 356 درصد از آیفون XS مکس بیشتر است و به احتمال زیاد همین موضوع تاثیر شگرفی روی تست باتری این دو گوشی پرچمدار خواهد گذاشت. 
 

تست باتری گلکسی نوت ۱۰ پلاس با آیفون Xs مکس

البته گلکسی نوت 10 پلاس باتری بزرگ‎تری دارد اما از آن طرف دارای نمایشگر بزرگ‎تر و رزولوشن بیشتری هم هست و در مجموع تفاوت‎ها سخت‎افزاری بین این دو گوشی دیده می‎شود. اما اجازه دهید به تماشاس ویدیوی تست باتری گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس بنشینیم تا خودشان را ثابت کنند.
 
ویدیوی را مشاهده کردید؟ حتما دیدید که گاکسی نوت 10 پلاس سامسونگ با چه قدرتی آیفون XS مکس را در بخش باتری مقلوب خود ساخت و عمر باتری بهتری را ارایه دهد. اختلاف حدودا ۱۵٪ است که می تواند قابل توجه باشد.
 
با این اوصاف اگر بین خرید گلکسی نوت 10 پلاس و آیفون ایکس اس مکس گیر کرده‎اید و از طرفی باتری برای‎تان خیلی مهم است، پس قطعا نوت 10 پلاس را برگزینید. 
 
نظر شما درباره عملکرد عمر باتری گلکسی نوت ۱۰ پلاس چیست؟
5/5 ( 1 نظر )
منبع
یوتیوب

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن