اپلیکیشناخبار

عرضه ارز دیجیتال تلگرام (گرام) تا 31 اکتبر

بالاخره پیام‎رسان محبوب تلگرام، ارز رمزنگاری شده خود تحت عنوان گرام را عرضه خواهد کرد. پس از دو مرحله عرضه اولیه، این ارز تا 31 اکتبر روانه بازار خواهد شد.

طبق اخبری که نیویورک تایمر منتشر نمود، پیام‎رسان تلگرام بر آن است تا دو ماه آینده، ارز دیجیتال مخصوص به خود یعنی«گرام» را عرضه کند. این کمپانی سرانجام تصمیم به رونمایی از این ارز دیجیتال گرفت.

مدتی پیش، درست زمانی که اخبار پیرامون این ارز در رسانه ها زیاد دیده می شد، تلگرام تصمیم به لغو عرضه اولیه (ICO) آن گرفت. اما حالا با دیدن اخبار ارز دیجیتال گرام ممکن است کمی ذوق زده شوید. اگر پیگیر اخبار گرام بوده‏اید حتما شایعات مربوط به ضرب الاجل و فرصت محدود تلگرام برای عرضه آن را شنیده اید. خوب است بدانید که تلگرام با دو پیش فروش و عرضه اولیه سرمایه ای نزدیک به 1.7 میلیارد دلار به دست آورد، و حالا اگر این میزان ارز تا 31 اکتبر عرضه نشود، جریمه سختی در انتظار آن ها خواهد بود.

طبق اسنادی که نیویورک تایمز منتشر کرده، این موضوع حقیقت دارد و کمپانی تلگرام نیز در تلاش است تا هر چه سریع تر این ارز را روانه بازار کند.  سه تن از سرمایه گذاران ناشناس ارز گرام ادعا کرده‎اند که کمپانی تلگرام قصد دارد کیف پول‎های دیجیتال ارز گرام را در اختیار بیش از 200 میلیون کاربر خود در سراسر جهان قرار دهد تا در آن‎ها ارز دیجیتال گرام را نگهداری کنند.

حالا باید منتظر واکنش قانون گذاران باشیم که نسبت به ارز گرام چه واکنشی نشان می‎دهند!

4/5 ( 1 نظر )
منبع
theverge

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن