اپلیکیشناخبار

آپدیت جدید تلگرام: ناپدید کردن عکس ها در چت خصوصی، نوشتن بیوگرافی شخصی

در آپدیت جدید تلگرام  شاهد یکی از ویژگی های اسنپ چت برای مکالمه های امن تر هستیم.

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به امنیت بالای آن شهره عام و خاص شده است و کمتر به خاطر کپی برداری از اپلیکیشن های دیگر شناخته می شود؛ با اینحال به نظر می رسد که از مرزهای خود عبور کرده است. در بروزرسانی که به تازگی منتشر شده است، و شاهد امنیت هر چه بیشتر این برنامه پیام رسان هستیم که در آن، عکس ها و ویدیوها در چت های  خصوصی، امکان ناپدید شدن دارند.

فقط کافیست که زمانی را برای رسانه یا مدیای خود تنظیم کرده و سپس شاهد ناپدید شدن آنها باشید. نکته شگرف اینجاست که اگر طرف مقابل شما زیرک باشد و قبل از زمانی که تعیین کرده اید، از عکس یا ویدیو شما اسکرین شات بگیرد، شما به سرعت متوجه می شوید. مخلص کلام، با این قابلیت که شبیه به اسنپ چت یا iMessage است، دیگر دلهره ای بابت انتشار عکس ها  و ویدیوهایی که برای دیگران ارسال کرده اید، را در فضای اینترنت نداشته باشید.

 در آپدیت جدید تلگرام سرعت رسانه ای بیشتری شما را همراهی می کند. به عنوان مثال، اگر عضوی از یک کانال با بیش از ۱۰۰ هزار عضو باشید، تلگرام می تواند با تکیه بر یک شبکه ی محتوای توزیع شده، سرعت دانلود شما را افزایش بخشد. یکی دیگر از قابلیتهای این آپدیت وارد کردن یک بیوگرافی برای پروفیل شخصی تان است همچون قابلیتی که در گروه ها و کانال ها شاهد آن هستید، همچنین اگر از استیکرها استفاده می کنید، می توانید ناحیه ی اسکرول خود را گسترش دهید تا تصویر مناسب برای موضوعی که در ذهن دارید را انتخاب کنید. 

منبع: engadget

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن