اپلیکیشناخبار

بروزرسانی جدید تلگرام: ایجاد آلبوم ، پین کردن پیام در کانال و بهبود جستجو

دقایقی پیش نسخه 4.5 تلگرام منتشر شد، این آپدیت جدید شامل تغییرات جدیدی چون ارسال چند عکس در قالب یک پست، پیام پین شده در کانال، ذخیره‌ی پیام‌ها و … می باشد.

این نسخه نیز همچون دیگر آپدیت های تلگرام با قابلیت های متنوع  وخوبی همراه است. از این امکانات می توان به ارسال آلبوم عکس در یک پست، پین کردن پیام ها در کانال و … اشاره کرد. لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید تا به جزئیات آپدیت جدید تلگرام بپردازیم:

ارسال ویدیو و عکس در قالب یک پیام به صورت آلبوم

 

امکان جالبی که شاید کسی منتظر آن نبود قابلیت ارسال چند عکس و ویدیو در قالب یک پست است. حتما با ویژگی پست آلبومی در اینستاگرام آشنایی هستید در اینستاگرام می توان تا سقف 10 عکس یا ویدیو را در قالب یک پست به اشتراک گذاشت. اینک این ویژگی جذاب را  تلگرام با خود آورده است و می توانید چند عکس و ویدیو را تا سقف 10 عدد، در قالب یک پست ارسال کنید. فقط کافیست عکس و ویدیو را انتخاب کرده و ارسال نمایید. پیام رسان تلگرام خود آن را به صورت آلبوم ارسال می کند و یک نوتیفیکیشن برای آن ارسال می کند.

امکان پین کردن پیام ها در کانال تلگرام

telegram 4.5 update 2 - بروزرسانی جدید تلگرام: ایجاد آلبوم ، پین کردن پیام در کانال و بهبود جستجو

از امروز می توان همچون سوپرگروه‌ها، پیام‌های مهم را می توانید در کانال پین کنید. با این روش پیام مورد نظر به بالای صفحه کانال چسبیده و بهتر در دید کاربران است.

اضافه شدن Save Message در تلگرام

telegram 4.5 update 3 - بروزرسانی جدید تلگرام: ایجاد آلبوم ، پین کردن پیام در کانال و بهبود جستجو

از امروز می توانید با فروارد پیام های مهم خود به بخش ذخیره سازی پیام آن ها را ذخیره کنید. عنوان این بخش  Saved Message است و در لیست Share قرار گرفته و تحت عنوان یک صفحه جداگانه در اختیار شما قرار می گیرد، فقط کافیست پیام هایی که می خواهید ذخیره کنید را به آن قسمت فروارد کنید. در کنار گزینه ای تحت عنوان GoTo  قرار دارد که با لمس آن می توانید مستقیما به نسخه اصلی پیام در کانال مورد نظر منتقل شوید.

امکان تنظیم ترتیب ارسال عکس ها

قبل از این هیچ ترتیبی در ارسال عکس نبود و هنگامی که چند عکس را انتخاب و سپس ارسال می کردید، ارسال آن ها به صورت تصادفی اما از این نسخه به بعد، عکس ها به همان ترتیبی که آن ها را انتخاب میکنید، شماره گذاری و ارسال می شوند.

 نمایش زیباتر عکس های پروفایل

از امروز اگر به پروفایل شخصی سری بزنید و بیشتر از یک تصویر داشته باشد پیش نمایش آن ها را به صورت بندانگشتی در پایین صفحه مشاهده می کنید و با شکل زیباتری به مرور تصاویر بپردازید.

جستجوی بهتر

بخش جستجو هم دستخوش تغییری کوچک شده است، تا بهتر به جستجوی کانال ها و ربات ها بپردازید و به ترتیب محبوبیت تماشا کنید.

 

دانلود بروزرسانی نسخه 4.5 تلگرام

اندروید آی او اس

 

منبع: telegram

0/5 ( 0 نظر )

‫۳ نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن