اخبارگوناگون

هدف شبکه اجتماعی پرسش و پاسخ ویکی اسک چیست؟

چرا ویکی اسک به وجود آمد؟ ماموریت wikiask اشتراک گذاری و رشد دانش جهان است. دانش گسترده ای که برای بسیاری از افراد با ارزش باشد، در حال حاضر فقط برای افراد معدودی موجود است – یا در سر افراد قفل شده است. ما می خواهیم افرادی که دانش دارند را با افرادی که به آن احتیاج دارند، متصل کنیم. در این شبکه اجتماعی افراد با دیدگاه های مختلفی را گرد هم آورده تا بتوانند یکدیگر را بهتر درک کنند و دانش خود را به سود سایر نقاط جهان به اشتراک بگذارند.

در قلب ویکی اسک سؤالاتی است – سؤالاتی که بر جهان تأثیر می گذارد ، سؤالاتی که وقایع اخیر جهان را توضیح می دهد، سؤالاتی که تصمیمات مهم زندگی را هدایت می کند، و سؤالاتی که بینشی در مورد اینکه چرا دیگران متفاوت فکر می کنند را فراهم می کند. شبکه اجتماعی ویکی اسک جایی است که می توانید سؤالاتی را که برای شما اهمیت دارد را بپرسید و پاسخ هایی را که شگفت آور است را دریافت کنید.

ویکی اسک فقط یک نسخه از هر سوال دارد. نسخه جناح چپ، نسخه جناح راست، نسخه غربی و نسخه شرقی ندارد. ویکی اسک افراد مختلفی را از گرد هم می آورد تا به همان سؤال پاسخ دهند، در همان مکان و برای یادگیری از یکدیگر. ما می خواهیم wikiask محلی برای ابراز عقیده شما باشد زیرا این شبکه اجتماعی پرسش و پاسخ جایی است که بحث در حال وقوع است. ما می خواهیم پاسخ ویکی اسک پاسخ نهایی برای همه و برای همیشه باشد.

logo wikiask e1568459816514 - هدف شبکه اجتماعی پرسش و پاسخ ویکی اسک چیست؟
لوگو ویکی اسک

جهان و افراد موجود در آن را بشناسید

ویکی اسک به شما کمک می کند تا بفهمید چرا جهان به همان شکلی عمل می کند ، چرا مردم به روشی که انجام می دهند رفتار می کنند و چه کاری می توانیم انجام دهیم تا دنیا بهتر شود. تمام سعی و تلاش ویکی اسک این است که پاسخ ها از افرادی گرفته شود که واقعاً مسائل را درک می کنند و دانش دست اولی دارند.

ویکی اسک باید محیطی شود که افرادی سرشناس به عضویت آن در آیند تا در زمینه هایی که تخصص دارند به سولات دیگران پاسخ دهند. مثلا محمد جواد ظریف به سیاسیت های خارجی جواب دهد، یا پروفسور سمیعی به سوالاتی در زمیه جراحی مغز و … پاسخ دهد، شهاب حسینی به سولاتی پیرامون بازیگری و… . بله ویکی اسک باید مکانی شود تا افراد بتوانند بینشهای مهمی را که هرگز در هیچ کجای دیگر به اشتراک نگذاشته شده را از افرادی که هرگز نمی توانند به روش دیگری پیدا کنند، بخوانند و بپرسند.

5/5 ( 2 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن