آموزشاپلیکیشن

موزیک های SoundCloud را در استوری‌ اینستاگرام به اشتراک بگذارید

موزیک های SoundCloud را در استوری‌ اینستاگرام به اشتراک بگذارید
4 (80%) 4 رای

پشتیبانی از موزیک‎های SoundCloud در استوری‌ اینستاگرام امکان‎پذیر شد. این قابلیت جدید برای کاربران اینستاگرام بسیار جذاب خواهد بود.

قابلیت جدیدی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد که برای کاربران این شبکه اجتماعی محبوب بسیار جذاب خواهد بود؛ از طریق نسخه جدید این اپلیکیشن می‌توان آهنگ‌های سرویس ساوندکلاود را مستقیما در استوری‌ به اشتراک گذاشت.

پشتیبانی از موزیک‎های SoundCloud در استوری‌

برای آنکه یک آهنگ آهنگ ساوندکلاود را در استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشت، باید وارد صفحه آهنگ دلخواه شد و دکمه Share را انتخاب نمود. حالا با توجه به مدل گوشی دو گزینه پیش روی شما قرار می‎گیرد. آیکن اینستاگرام، یا گزینه‌ای تحت عنوان Share to Instagram Stories . که با فشردن هر کدام، چنانچه در اینستاگرام لاگین کرده باشید صفحه استوری‌ها ظاهر می‌شود.

حالا می‎توان آهنگ انتخابی شما که به شکل یک استیکر درآمده را به استوری خود بچسبانید و فالورهای خود را متعجب کنید. دنبال‌کنندگان شا می‌توانند با اشاره روی آن استیکر، به صفحه آهنگ مورد نظر در ساوندکلاود هدایت شوند.

شایان ذکر است که هفته پیش شرکت ساوندکلاود، جهت راه‌اندازی یک سیستم درآمدزایی جدید، با شرکت حقوقی Dubset  وارد قرارداد شد و اعلام کرد که از این پس از نرم‌افزارهای DJ مثل Traktor و Virtual DJ نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد.

حالا اگر مشتاق شده‎اید تا قابلیت جدید و مشترک اینستاگرام و ساندکلاود را مزه کنید، باید هر دو اپ اینستاگرام و ساوندکلاود به آخرین نسخه ارتقاء دهید.

حتما بخوانید:
انتشار نسخه کم حجم اینستاگرام (Instagram Lite)
منبع
techcrunch
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن