اپلاخبارتلفن همراه

تجربه کیفیت صدایی متفاوت با اسپیکر هوم پاد اپل

اپل امروز به طور رسمی از اسپیکر هوم پاد (HomePod speaker)خود رونمایی کرد. این شرکت ادعا کرده که هوم پاد دوباره موسیقی را در خانه‌ها طنین انداز می کند.

این اسپیکر هوشمند جدید از ۷ اسپیکر کوچک تشکیل شده است. علاوه بر این در آن یک ساب ووفر ۴ اینچی و پردازنده A8 اپل قرار داده شده. یکی از ویژگی‌های اسپیکر هوم پاد (HomePod speaker) “آگاهی از فضا” می‌باشد به گونه‌ای که می‌تواند با توجه به محیط، میزان صدا را تنظیم نماید. کارکرد با آن همانند ایرپادها آسان است. برای تجربه یک صدای فوق‌العاده، شما می‌توانید ۲ عدد از این اسپیکرها را داخل یک اتاق قرار دهید. این کار تجربه بی نظیری را برای شما به وجود خواهد آورد. این اسپیکر همچنین با محصول جدید اپل یعنی ایر پلی ۲ نیز هم سازگار می‌باشد.

homepad2 597x600 - تجربه کیفیت صدایی متفاوت با اسپیکر هوم پاد اپل

در هوم پاد، ۶ میکروفون برای استفاده از دستیار هوشمند سیری وجود دارد که توسط آن می‌توان اطلاعاتی مانند نام خواننده، کسی که درام می‌زند و … را متوجه شد. اپل ادعا کرده که این میکروفون‌ها بسیار خوب هستند و دستورات را با دقت دریافت می‌کنند.

علاوه بر پخش موسیقی، هوم پاد می‌تواند یک دستیار هوشمند خانگی باشد که با استفاده از سیری به بسیاری از سوالات ما پاسخ دهد و کارهای روزانه را به ما یادآوری نماید. همچنین از طریق این اسپیکر می‌توان خانه‌های هوشمند را مدیریت کرد. در بخش آخر اپل تاکید ویژه‌ای بر امنیت هوم پاد داشت و گفت اطلاعاتی که شما به دستیار هوشمند داخل آن منتقل می‌کنید و همچنین کارهایی که صورت می‌گیرد کاملا با حفظ حریم شخصی نگه‌داری می‌شوند.

این اسپیکر ماه دسامبر با قیمت ۳۴۹ دلار عرضه خواهد شد.

 

منبع: theverge

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن