اخبارتلفن همراهسامسونگ

این تصویر، بار دیگر تک دوربینی بودن گلکسی اس 9 را تایید می کند

به گمان شما گلکسی اس 9 سامسونگ با یک دوربین در قاب پشتی به بازار می آید یا مجهز به دوربین دوگانه خواهد بود؟ این تصاویر جدید که می گویند گلکسی S9 با یک دوربین خواهد داشت.

Samsung Galaxy S9 - این تصویر، بار دیگر تک دوربینی بودن گلکسی اس 9 را تایید می کند

البته پیش از این نیز تصاویری مبنی بر تک دوربینی بودن پنل پشتی گلکسی اس 9 منتشر شده بود. و حال این تصاویر جدید گمانه زنی های پیشین را قوت می بخشد.

همیشه کاربرانی هستند که به دنبال بروز ترین گوشی های هوشمند هستند و این روزها بازار گوشی های مجهز به دوربین دوگانه داغ است و این بازار گرمی ممکن است بر روی انتخاب درست نقش بسزایی بگذارد و این ویژگی به امری خاص برای کاربران بدل گردد.

با این حال، به نظر می رسد کمپانی سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس را هم بدون دوربین دوگانه روانه بازار کند و از پیکر بندی تک دوربین استفاده نماید.

البته سامسونگ در مورد قرارگیری سنسور اثر انگشت نیز باید مواردی را حل کند که ظاهرا تصمیم دارد سنسور اثر انگشت را به جای آنکه در سمت راست دوربین قرار دهد، در زیر دوربین قرار تعبیه کند.

انتظار می رود این کمپانی عظیم کره ای به صورت کاملا رسمی دو گوشی جدید خود یعنی گلکسی  S9 و S9 پلاس را اواخر ماه فوریه رونمایی کند. و حتما می دانید که رونمایی از این دو گوشی به معنای امکان خرید آن ها در بازار نیست، بلکه کاربران باید منتظر تا ماه مارس برای خرید این دو گوشی هوشمند صبر کنند.

 

 

منبع: phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن