اپلاخبارتلفن همراه

آیا باید منتظر شارژ بی سیم در آیفون ۸ باشیم؟

تا بدین لحظه شایعات بسیاری راجع به آیفون جدید اپل شنیده‌ایم. و هر کدام از شایعات به موضوع خاصی اشاره می‌کنند. ساعاتی پیش در یکی از خبرها متوجه شدیم که آیفون ۸ (iphone 8) از شارژ بی سیم پشتیبانی خواهد کرد. اضافه شدن این ویژگی باعث شعف و شادمانی بسیاری از علاقه مندان به گوشبی های اپل می شود.

در این خبر به نقل از یکی از مدیران وسیترون آمده که تغییرات زیادی در آیفون‌های صورت نخواهد گرفت ولی برای اضافه کردن ویژگی‌های مانند ضد آب بودن و شارژ بی سیم باید آزمایش‌های زیادی صورت بگیرد تا این ویژگی‌های به آیفون‌ها اضافه شوند.

احتمالا اظهارات این مدیر مربوط به قبل از عرضه آیفون ۷ بوده زیرا این گوشی با ویژگی  ضد آب بودنش سال گذشته عرضه شد. البته ممکن است منظور او بهبود ویژگی ضد آب بودن آیفون‌ها باشد. گفتنی است که شرکت وسیترون تولید کننده آیفون اس ای در هند می‌باشد.

به هر حال تا چند هفته دیگر مشخص می‌شود که این قابلیت به آیفون جدید اضافه می‌شود یا خیر. البته اپل تاکنون روی خوشی به استفاده از شارژ بی سیم در محصولات خود نشان نداده ولی با این حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم در ماه سپتامبر و در دهمین سالگرد تولید گوشی‌های آیفون، آیفون ۸ چه مشخصات و ویژگی‌هایی دارد!

منبع: gsmarena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن