اخبارساعت

گیر اسپورت ساعت هوشمند هیبریدی جدید سامسونگ!

سامسونگ از آغاز به کار نسل جدید ساعت هوشمند، با نام گیر اسپورت (gear sport) خبر می دهد.

کمپانی سامسونگ دو هفته پیش اعلام کرد که پروسه ساخت یک گجت پوشیدنی جدید را کلید زده است؛ گجتی که نمی توان گفت یک ساعت است اما به دستبند ساده هم شباهتی ندارد. سامسونگ در قالب یک ایمیل از مسئولان شرکت اسمارت لب پلاس (SmartLab Plus) پرسیده است که به چه صورتی باید ساعت هیبریدی جدید خود را که به زودی می خواهد از آن رونمایی کند، ارتقاء دهد؟.

Samsung Gear Sport FCC Label and Identification 1024x575 - گیر اسپورت ساعت هوشمند هیبریدی جدید سامسونگ!
سامسونگ گیر اسپورت

اطلاعات زیادی از گیر اسپورت در دست نیست، اما مشخصات فنی گیر اسپورت مدتها پیش در سایت موسسه FCC (سازمان ارتباطات فدرال آمریکا) ثبت شده بود. در حال حاضر تنها به این مشخثه بسنده کرده اند که این ساعت هوشمند به بلوتوث و وای فای مجهز خواهد شد.

آنچه از تصاویر متتشر شده می توان استنباط کرد این است که، این ساعت هوشمند قرار است راه ساعت های هوشمند گیر سامسونگ را طی کند. با بدنه ای دایره ای شکل عرضه شود؛ با اضافه شدن پسوند “اسپورت” در نام این محصول به این نکته اشاره دارد که این ساعت جدید قرار است که فاصله میان یک ساعت هوشمند و یک دستبند ورزشی را پر کند.

اما هنوز اخبار و اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ رونمایی از ساعت هوشمند گیر اسپورت منتشر نشده است. هر چند انتظارات بر این است که سامسونگ این ساعت را در نمایشگاه IFA 2017 که ماه آینده برگزار می شود، در معرض عموم قرار دهد.

منبع: phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن