اخبارسامسونگعلم و دانشگوناگون

گوشی های آینده سامسونگ ممکن است به یک حسگر محیطی مجهز شوند!

از زمان ورود گوشی های هوشمند به زندگی ما سالهاست که می گذرد و متاسفانه به دیگر عضو جدایی ناپذیری از خانواده ما بدل شده است. این محصول در طی این سال ها دستخوش تغییرات فراوانی شده و ویژگی ها و امکانات زیادی را در خود جای داده است. و این روزها به گوش می رسد که سامسونگ تصمیم دارد گوشی های آینده خود را به سنسور جدیدی به نام سنسور محیطی مجهز کند.

در حال حاضر سامسونگ این ایده را به عنوان یک پتنت ثبت کرده و مشخص نیست که آیا این سنسور محیطی به زندگی واقعی ما ورود می کند یا خیر. ممکن است این ویژگی در آینده‌ای نه چندان دور به گوشی‌های هوشمند اضافه شود. سامسونگ می‌گوید که در حال حاضر مشغول کار برروی این سنسور جدید است.

کمپانی سامسونگ سنسور محیطی خود را به عنوان یک پتنت ثبت کرده و این توضیح را هم داده است که این سنسور در حال توسعه برای گوشی‌های هوشمند، قادر است کیفیت هوا را ارزیابی کرده و اطلاعات مربوط به محیط اطراف را در اختیار کاربر قرار دهد.

همچنین این سنسور می تواند تا شرایط جوی را تجزیه و تحلیل کند و اگر کاربر به ماسک تنفسی نیاز اشته باشد، به وی یادآوری کند. این ویژگی منحصر به فرد برای مسافران بسیار کاربردی است، و به راحتی با ورود به یک محیط جدید، اطلاعات زیادی از آن منطقه در اختیار می گیرند.

همان طور که گفتیم هنوز مشخص نیست که این سنسور محیطی چه زمانی به گوشی های هوشمند افزوده می شود. اما اگر چنین اتفاقی بیفتد، بسیار از مردم خرسند می شوند. نظر شما چیست؟

 

منبع: ubergizmo
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن