اخبارتلفن همراهسامسونگ

بروزرسانی جدید گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس؛ با لگ و کندی خداحافظی کنید!

امروز سامسونگ بروز رسانی جدیدی برای رابط کاربری گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس منتشر کرد که در آن مشکلات مربوط به لگ هنگام سوییچ بین برنامه‌ها بهبود یافته و همچنین لوگو برنامه‌ها نیز واضح‌تر و درخشان‌تر شده‌اند.

ماه ها پیش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس وارد بازار گوشی های همراه شدند. و تا به الان این دو گوشی توانستند سهم خوبی را از فروش گوشی های هوشمند در دنیا از ان خود کنند. بسیاری در این محدوده قیمت، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را بهترین گوشی‌های موجود در بازار می‌دانند. سامسونگ نیز به دلیل استقبال زیاد مردم از پرچمداران جدیدش، پشتیبانی خوب و دقیقی از آن‌ها به عمل می‌آورد. در آخرین بروز رسانی منتشر شده برای این دو گوشی، سامسونگ رابط کاربری خود را بهبود داده است.

رسانی جدید گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس - بروزرسانی جدید گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس؛ با لگ و کندی خداحافظی کنید!

شکایت و دلخوری بیشتر کاربران دستگاه‌های اندرویدی وجود لگ و کُندی در گوشی می‎‌باشد. ولی در پرچمداران جدید و با توجه به سخت افزارهای قدرتمندی که در آن‌ها قرار می‌گیرد این مسئله تاحدود زیادی برطرف شده است. باید گفت که یکی از دلایل مهم کند شدن گوشی‌های سامسونگ مربوط به رابط کاربری نسبتا سنگین تاچ ویز می باشد. در برخی موارد در پرچمداران امسال سامسونگ نیز لگ مشاهده شده، البته با استفاده‌های بسیار سنگین و تنها هنگام باز و بسته کردن برنامه‌ها و بازی‌ها و سوییچ کردن بین آن‌ها.

سامسونگ در صورت تمرکز بیشتر بر روی رابط کاربری خود، علاقه‌مندان بیشتری را به خرید محصولاتش جذب خواهد کرد. البته تاچ ویز سامسونگ هر ساله بهودهایی داشته ولی اکنون به جایی رسیده که به تکرار نزدیک شده، و سامسونگ باید با استفاده از ایده‌های خود این رابط را مانند گذشته جذاب و مفید و البته روان کند.

 

آیا تاکنون در پرچمداران امسال سامسونگ لگ و کندی مشاهده کردید؟! 

منبع: gsmarena
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن