اپلاخبارتلفن همراهسامسونگ

باز طراحی وبسایت Smart Switch برای جذب کاربران آیفون به سمت گلکسی

سامسونگ با هدف جذب کاربران گوشی های موبایل شرکت اپل دست به تغییراتی در صفحه وب سایت Smart Switch زده است. در ادامه بیشتر با کاربرد اصلی وب سایت اسمارت سوییچ آشنا می‌شوید.

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس دارای نرخ فروش بسیار بالایی در سراسر جهان هستند. آمار فروش در کشورهای مختلف را به خوبی می‌توان به دست آورد. با همه ی اینها آمارگیری درباره تعداد کاربرانی که از زمان معرفی این دو پرچمدار از آیفون به یکی از آن‌ها مهاجرت کرده‌اند بسیار مشکل است. این کمپانی کره‌ای در هر صورت تصمیم دارد میزان مهاجرت از آیفون به گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را به حداکثر میزان ممکن برساند.

آشنایی با وب سایت Smart Switch

وب سایت Smart Switch دقیقا در جهت سرعت بخشیدن به فرآیند مهاجرت به دستگاه‌های گلکسی سامسونگ طراحی شده است و به کاربران آی او اس، ویندوز موبایل، بلک بری یا حتی دیگر دستگاه‌های اندرویدی اجازه می‌دهد تصاویر، ویدیوها، مخاطب‌ها، موزیک‌ها و دیگر اطلاعات را به گوشی موبایل یا تبلت گلکسی جدید منتقل کنند. اخیرا صفحه خانه این وب سایت تغییر پیدا کرده که نشان می‌دهد سامسونگ استراتژی جذب جدیدی را در پی گرفته است. لازم بذکر است که از نظر امکانات و قابلیت‌ها، تغییر خاصی در این وب سایت مشاهده نمی‌شود.

 Smart Switch 1 - باز طراحی وبسایت Smart Switch برای جذب کاربران آیفون به سمت گلکسی

فرآیند انتقال بسیار ساده بوده و تنها طی سه گام انجام می‌شود. وب سایت Smart Switch از گلکسی اس ۲ و به بعد و تمامی دستگاه‌هایی که دارای اندروید ۴٫۰ و بالاتر هستند پشتیبانی می‌کند.

منبع :Phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن