اخبارساعت

کاربران سامسونگ گیر اس 3 از تخلیه باتری پس از بروز رسانی Tizen 3.0 شکایت دارند

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

حدود دو هفته قبل بروز رسانی Tizen 3.0 برای ساعت هوشمند سامسونگ Gear S3 منتشر شد. با اینکه سامسونگ سعی کرده بود با این به روز رسانی مسایل و باگ های مختلفی را حل کند ولی در طی همین دو هفته شکایت های بسیاری از این ساعت هوشمند بعد از به روز رسانی نرم افزاری آن، در اینترنت و فضای مجازی از سوی کاربران منتشر شد.

یکی از مهمترین مسائل کاربران مربوط به تخلیه شارژ باتری ساعت هوشمند بعد از به روز رسانی است. به نظر می رسد اکثر کاربران بعد از به روز رسانی، با مشکل تخلیه شدن شارژ باتری ساعت هوشمند خود مواجه شده اند و همان طور که می دانید موضوع عمر باتری برای گجت های پوشیدنی از نظر کاربران بسیار مهم است. کاربران عموما تمایل دارند گجت هایی را استفاده کنند که عمر باتری بیشتری داشته باشد و وقتی به روز رسانی باعث بروز چنین باگی در ساعت هوشمند آنها می شود، بالطبع خوشایند نیست و طبیعی است که بخواهند اعتراض و شکایت کنند.

سامسونگ گیر اس 3

متاسفانه، به راحتی نمی توانیم آمار دقیق کاربرانی را که با این باگ روبرو شده اند را مشخص کنیم، واقعا دادن آمار، کار ساده ای نیست که بگوییم این باگ چند درصد کاربران را درگیر کرده و یا میزان گستردگی این مساله چقدر است. هنوز دقیقا نمی دانیم درصد کمی از کاربران گیر اس 3 با مشکل تخلیه باتری مواجه هستند و یا تعداد زیادی از کاربران این مساله را دارند. فقط می دانیم در فضای مجازی این موضوع طرح شده و ظاهرا سامسونگ هنوز به این شکایات پاسخی نداده است.

 

حتما بخوانید:  رونمایی از لباس هوشمند برای بیماران مبتلا به زوال عقل

تا زمانی که سامسونگ خود رسما اطلاعیه ای در این مورد منتشر نکند، نمی توانیم بگوییم که آیا واقعا به روز رسانی سیستم عامل تایزن 3.0 منجر به بروز چنین مشکلی شده است یا در واقع کاهش عمر باتری یا تخلیه سریع شارژ ساعت های هوشمند گیر اس 3 با مساله دیگری مواجه شده و باید به دنبال دلیل دیگری بود.

علاوه بر این، کاربران ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ پس از به روز رسانی تایزن 3.0 با مساله دیگری نیز مواجه شده اند. پس از به روز رسانی نمی توانند از فرمت سفارشی سازی شده گجت هوشمند خود استفاده کنند. البته خبر خوب این است که این موضوع خاص را می توان با تنظیم مجدد ساعت هوشمند مجددا راه اندازی و تنظیم کرد.

سامسونگ گیر اس 3

اما متاسفانه، بعد از بروزرسانی، و حتی بعد از بازگرداندن ساعت به تنظیمات کارخانه، مسئله ی عمر باتری که روی بسیاری از ساعت های هوشمند سامسونگ Gear S3 تاثیر خود را گذاشته ، برطرف نشد و کاربران تدبیری برای حل این مساله هنوز پیدا نکرده اند.

از آنجایی که ظاهرا علت بروز این مساله به نگاه کاربران به روز رسانی نرم افزاری مطرح می شود، باید خود کمپانی سامسونگ مشکل را حل کند و علت بروز مساله را به اطلاع مشتریان خود برساند که هنوز تا این لحظه هیچ اقدامی از سوی سامسونگ در خصوص رسیدگی به این مساله و یا تایید و یا حتی رد آن منتشر نشده است.

 

حتما بخوانید:  انتشار لیست گجت‌های مجهز به اندروید ویر که بروزرسانی اندروید 8 اوریو را دریافت می‌کنند

 

منبع: phonearena

کاربران سامسونگ گیر اس 3 از تخلیه باتری پس از بروز رسانی Tizen 3.0 شکایت دارند
امتیاز دهید

برچسب ها

پویا شریفی

یک عاشق... همین!

2
دیدگاه بگذارید

Please ورود to comment
avatar
1 دیدگاه موضوعات
1 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش به دیدگاه
Hottest comment thread
1 نویسندگان دیدگاه ها
shahab110احسان مرادی آخرین نویسندگان دیدگاه ها
  اشتراک در  
تازه ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
احسان مرادی
مهمان
احسان مرادی

ساعت هوشمند گیر اس 3 عمر باتری خوبی نداره و روزانه بیش از 20 درصد خالی میکنه

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید