تلفن همراهسامسونگشیائومینقد و بررسی محصولات

تماشا کنید: نبرد تشخیص چهره گلکسی اس 9 با شیائومی ردمی نوت 5 پرو

تماشا کنید: نبرد تشخیص چهره گلکسی اس 9 با شیائومی ردمی نوت 5 پرو
4 (80%) 1 رای

مقایسه گلکسی اس 9 با شیائومی ردمی نوت 5 پرو، کمی غیر عقلانی به نظر می رسد. زیرا با مقدار هزینه ای که برای یک دستگاه گلکسی اس 9 می کنیم، می توان حداقل 3 دستگاه شیائومی ردمی نوت 5 پرو خرید. حال چه به سر ما آمده است، که می خوهیم این دو گوشی را با یکدیگر مقایسه کنیم؟

در بررسی های صورت گرفته به نظر می رسد، مقایسه عملکرد تشخیص چهره گلکسی اس 9 با شیائومی ردمی نوت 5 پرو دیدنی است! لطفا این ویدیو را تماشا کنید و نظرات خود را ما در میان بگذارید.

 

 

حتما می دانید که گل سرسبد کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 قابلیت اسکن عنبیه چشم را با تشخیص چهره ادغام کرده و نام intelligent Scan بر روی آن نهاده است. این قابلیت با توجه به شرایط نوری و شرایط کلی مجاز به تصمیم گیری است که از کدام روش بهره ببرد که، سرعت و دقت بیشتری دارد.

اما شیائومی ردمی نوت 5 پرو تنها به تشخیص چهره دو بعدی مجهز است و امنیت آن پایین است اما سرعت بسیار بالایی دارد. اما در مقابل گلکسی اس 9 امنیت بیشتری را با سرعتی پایین تر ارائه می دهد. ناگفته نماند که با قابلیت اسکنر عنبهی چشم گلکسی اس 9 می توان عملیات پرداخت موبایلی را انجام داد اما مسلما اسکن چهره شیائومی ردمی نوت 5 پرو این امکان را ندارد.

حتما بخوانید:  خبری ناامید کننده برای طرفداران سامسونگ؛ گلکسی اس 9 در CES رونمایی نمی‌شود

اگر سرعت پایین اسکنر عنبیه چشم یا ترکیب intelligent scan گلکسی اس 9 چنگی به دل نمی زند، می توان از حسگر اثرانگشت نیز استفاده کرد که نسبت به گلکسی اس 8 در جای بهتری تعبیه شده است. اما سوال اصلی اینجاست که، چرا گلکسی اس 9 در مقایسه سرعت اسکن عنبیه چشم یا تشخیص چهره اینقدر کند عمل می کند؟

نظر شما چیست؟ امنیت بیشتر؟ یا سرعت بیشتر؟

منبع
youtube
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن