تلفن همراهسامسونگنقد و بررسی محصولات

مقایسه سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8: نسبت صفحه نمایش به بدنه

مقایسه نسبت صفحه نمایش به بدنه گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس با گلکسی اس 8 اس 8 پلاس

زمان زیادی تا معرفی پرچمداران سری اس سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس نمانده و از گوشه و کنار اخبار و شایعاتی پیرامون این پرچمداران به گوش می رسد و حال تصاویر و ویدیویی منتشر شده که به مقایسه طراحی گلکسی اس 9 به گلکسی اس 8 پرداخته است.

در ماه مارس 2017 که گلکسی اس 8 با طراحی خارق العاده خویش چشم به دنیای فناوری گشود، توجهات بسیاری را به معطوف ساخت. افزاد بسیاری عاشق این طراحی صفحه نمایش بی انتهای (Infinity) گلکسی S8 شدند اما طراحی پنل پشتی گلکسی S8 نتوانست رضایت کاربران را بدست آورد.
بنابراین سامسونگ در پرچمداران 2018 خود، تصمیم گرفت علاوه بر توجه بسیار به پنل جلو، به پنل پشت نیز علاقه نشان دهد و گلکسی اس 9 را با بهترین طراحی عرضه کند.

مقایسه گلکسی اس 9 با گلکسی اس 8

حال نگاهی کنجکاوانه به تفاوت ها و شباهت های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8 بیاندازیم. طبق تصویر، طراحی پنل جلویی گلکسی S9 تفاوت چندانی با گلکسی S8 ندارد و تنها وجه تمایز آنها، نسبت صفحه نمایش به بدنه می باشد.

Galaxy S9 vs Galaxy S8 - مقایسه سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8: نسبت صفحه نمایش به بدنه

در تصاویر بالا و پایین به وضوح نسبت ابعاد صفحه نمایش به بدنه در گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس، نسبت به گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس، دیده می شود. همان طور که مشاهده می کنید این میزان تغییر بسیار کم و در حدود یک درصد است و برای بسیاری این تغییر چشمگیر نیست. و یادآوری این نکته حائز اهمیت است که، این مقایسه براساس رندرهای گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس صورت گرفته است. و هنوز این گلهای سرسبد را در آغوش نگرفته ایم.

Galaxy S9 vs Galaxy S8 1 - مقایسه سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 8: نسبت صفحه نمایش به بدنه

نتیجه 1: آنچه که در تصویر مشخص است، حاشیه های گلکسی S9 نسبت به گلکسی S8 کمی جمع تر شده و از حالت Infinity بودن خارج شده است.

نتیجه 2: صفحه نمایش در گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس، کمی بلندتر از گلکسی S8 و S8 پلاس است.

نتیجه 3: تفاوت اندازه صفحه نمایش پرچمداران 2018 سامسونگ با پرچمداران سال 2017 سامسونگ در حدود 1 میلی متر است.

احتمال: اگر سامسونگ انحنای دو طرف گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را تغییر دهد و بیشتر کند، در نتیجه، نسبت ابعاد صفحه نمایش به بدنه در این گوشی های هوشمند تغییر خواهد کرد.

نگاهی به گذشته: سامسونگ لبه های گلکسی نوت 8 را با انحنای بیشتری نسبت به گلکسی S8 طراحی کرد و دور از انتظار نیست که طراحی اس 9 از نوت 8 پیروی کند.

نظر شما در مورد طراحی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس چیست؟

0/5 ( 0 نظر )
منبع
GsmArena

پاسخی بگذارید

بستن
بستن