اخبارتلفن همراهسامسونگ

تصویر جدیدی از گلکسی نوت 8؛ یک فبلت با نمایشگر کم حاشیه روبرو هستیم

هفته پیش شاهد خودنمایی محافظ نمایشگر گلکسی نوت 8 بودیم و حال نوبت به پنل جلویی این فبلت سامسونگ رسیده است. در ادامه قصد داریم تا به تصاویری که به تازگی منشر شده است نگاهی بیاندازیم.این تصاویر گویای چگونگی طراحی گلکسی نوت 8 خواهد بود.

در این تصاویر پنل جلویی گلکسی نوت 8 و محافظ نمایشگر به خوبی دیده می شوند. طبق تصاویر حاشیه های اطراف نمایشگر بسیار کم است و مطمئنا با نمایشگری از نوع Infinity Display روبرو هستیم که اولین بار در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ظاهر شد. همینطور حاشیه های قسمت بالایی هم بسیار کم است و دوربین جلو و چند سنسور به طرز هنرمندانه ای جای گرفته است.  منبعی که تصاویر را منتشر کرده می گوید در طراحی گلکسی نوت 8 سنسور تشخیص چهره با دوربین سلفی ادغام شده است. و اما بخش پایینی پنل نیز دارای حاشیه ای بسیار کم ومیزبان هیچ کلید و یا سنسوری نیست. ابعاد گلکسی نوت 8 برابر با 162.4 در 74.5 در 8.4 میلی‌متر خواهد بود.

Galaxy Note 8 newskala 1 - تصویر جدیدی از گلکسی نوت 8؛ یک فبلت با نمایشگر کم حاشیه روبرو هستیم Note 8 newskala 1 - تصویر جدیدی از گلکسی نوت 8؛ یک فبلت با نمایشگر کم حاشیه روبرو هستیم

در این تصاویر همچنان شاهد نسبت بالای نمایشگر به بدنه  در گلکسی نوت 8 هستیم و همچون دو پرچمدار فعلی سامسونگ، کناره‌های نمایشگر اندکی خمیدگی خواهد داشت. با توجه به شایعاتی که تاکنون درباره این فبلت منتشر شده است، گفته می‌شود گلکسی نوت 8 از نمایشگری 6.3 اینچی استفاده خواهد کرد که رزولوشن آن QHD+ یا 2960 در 1440 پیکسل خواهد بود. نسبت تصویر این پرچم‌دار همان 18 به 9.5 و مشابه گلکسی S8 خواهد بود. برخی از شایعات حاکی از پشتیبانی این فبلت از وضوح UHD هستند و گفته می‌شود گلکسی نوت 8 برای استفاده از فناوری AR بهینه‌سازی خواهد شد.

از مهم ترین و بارز ترین تغییرات این فبلت می‌توان به استفاده از دوربین دوگانه اشاره کرد. وجود یک سنسور دوگانه موجب می‌شود تا ضخامت دستگاه در قسمت دوربین به 9.5 میلی‌متر افزایش پیدا کند. برخلاف شایعاتی که قبلا منتشر شده ، اسکنر اثر انگشت این فبلت با نمایشگر ادغام نمی شود و این ماژول در کنار دوربین اصلی قرار خواهد گرفت.

منبع: GIZMOCHINA

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن