اخبارتلفن همراهسامسونگ

اطلاعات جدیدی پیرامون دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 فاش شد

گویا دوربین گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 یکی از بارزترین نقاط قوت این پرچمدار کره‎ای است. اخیرا تصویر جدیدی از گلکسی note 10 به جامعه گوشی‎بازان درز کرده که اطلاعات خوبی به ما می‎دهد.

هر چه به زمان رونمایی گلکسی نوت 10 نزدیکتر می3شویم، تصاویر واضح تری از این موبایل هوشمند در محافل خبری دست به دست می‎چرخد. با توجه به روال همیشگی سامسونگ در نحوه به‌روزرسانی مشخصات فنی پرچمدار سری Note در مقایسه با پرچمدار سری S همان سال، ویژگی‌های سخت افزاری این دو گوشی قابل حدس هستند. شایعات و اخبار نیمه موثق نیز حدسیات ما را تایید می‌کنند.

ساختار دوربین سامسونگ گلکسی Note 10

طبق این اخبار، در هر دو مدل عادی و پرو گلکسی نوت 10 شاهد دوربین چهار گانه اصلی خواهیم بود. در مدل بالارده یک دوربین سلفی دوگانه، همانند ماژول به کار رفته در گلکسی اس 10 پلاس، وجود خواهد داشت. مدل پایه، از یک دوربین سلفی تک سنسور استفاده می‌کند.

samsung galaxy note 10 cameras - اطلاعات جدیدی پیرامون دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 فاش شد
دوربین سامسونگ گلکسی Note 10

با این اوصاف، در ترکیب سنسورهای ماژول دوربین سامسونگ گلکسی Note 10 تنها یک سنسور ToF نسبت به ماژول دوربین اصلی سه گانه گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس اضافه شده است. از قلم نیفتد که،  ا یک سنسور Flood Illuminator به منظور تولید نور مادون قرمز نیز به چشم می‎خورد.

.

حتما بخوانید:
گلکسی نوت 10 سامسونگ در تاریخ هفتم آگوست معرفی می شود
منبع
phonearena
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن