اخبارتلفن همراهسامسونگ

افزایش فروش 15 درصدی گلکسی اس 8 نسبت به گلکسی اس 7

طی گزارشات و شایعات هفته گذشته مبنی بر این که، فروش گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ در مقایسه با گلکسی اس 7 از زمان عرضه تا به حال کمتر بوده، . این در حالی بود که مسئولان کمپانی سامسونگ، هیچ امار دقیقی را منتشر نکردند. و همین موضوع یکی از دلایلی بود که ادعای جدید تحلیلگران را به وجود آورد؛ آنها مدعی شدند فروش پایین گلکسی اس 8، راه اندازی گلکسی نوت 8 را سرعت می بخشد.

مدیرعامل کمپانی سامسونگ، دی جی کوه، اخیرا در نشست مطبوعاتی که در تایپه برگزار شد، این خبر را تکذیب کرد. وی همچنین از رونمایی گوشی گلکسی نوت ۸ در اواخر ماه آگوست (اوایل شهریور) خبر داد. و اعلام کرد که آمار فروش گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ ، بسیار بیشتر از گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج بوده است.

Samsung Galaxy S8 and S8 - افزایش فروش 15 درصدی گلکسی اس 8 نسبت به گلکسی اس 7

طبق گفته DJ Koh، فروش تجمعی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 15 درصد بیشتر از گلکسی اس 7 است. او و دیگر مدیران سامسونگ امیدوار هستند که این میزان فروش تا پایان سال ۲۰۱۷، همچنان به رشد خود ادامه دهد.

براساس گفته مدیرعامل سامسونگ، این کمپانی  در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور) از گوشی گلکسی نوت ۸ رونمایی کند؛ اما انتظار می رود این دستگاه تا یک ماه پس از رونمایی نیز راه اندازی و عرضه نخواهد شد. سامسونگ قصد دارد این موبایل را در دو فاز راه اندازی کند؛ بنابراین، اولین بازارهایی که پرچمدار سری نوت را دریافت می کنند، کشورهای کره جنوبی، انگلیس و آمریکا خواهند بود.

دومین فاز راه اندازی در ماه اکتبر (مهر) انجام می شود؛ این بدان معناست که هواداران سامسونگ تا پایان این ماه مهلت دارند تا همچنان گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ را خریداری کنند.

منبع: phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن