آموزشاپلیکیشنترفند ها

حل مشکل مدیریت RAM در گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج

گلکسی اس 6 (Samsung Galaxy S6) و گلکسی اس 6 اج (Galaxy S6 Edge) دو گوشی ارزشمند از برند محبوب و پر طرفدار سامسونگ، با وجودی که حدود دو سال پیش معرفی شدند، دستگاه های خوبی هستند اما هنگام کار کردن کمی دچا مشکل می شوند. که احتمالا از RAM آن ها باشد.

هر دو دستگاه با 3 گیگابایت رم مواجه هستند و به نظر می رسد که 3 گیگابایت به سرعت پر می شود و بعضی برنامه ها را متوقف می کند و باید آن را حل کرد.

هنگامی که اپلیکیشن ها اجرا می شوند، برخی دیتاها برای عملکرد بهتر روی حافظه رم باقی می مانند اما زمانی که برنامه و اجرای آن به پایان می رسد، باید طبیعتا این داده ها حذف شوند تا برنامه های دیگر برای اجرا فضای کافی برای استفاده داشته باشند و مشکلی پیش نیاید.

Samsung Galaxy S6 S6 Edge - حل مشکل مدیریت RAM در گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج

زمانی که گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج برنامه ها را اجرا می کنند، دیتا ها روی حافظه رم باقی می ماند و هنگامی که اجرا اتمام رسید، گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge تونایی پاک کردن فضای رم نیستند، پس اپلیکیشن های بعدی اجرا نمی شوند.

خوشبختانه سامسونگ از این مشکل آگاه است و تعدادی micro-updates برای حل مشکل رم ارایه داده است.

آخرین بروزرسانی مشکل عدم پاک کردن فضای رم این گوشی های سامسونگ را برطرف ساخته است. برای این منظور باید به مسیر  Settings > About device > Software update > Update now بروید و بروز رسانی اخیر سامسونگ را دریافت و روی گوشی خود پیاده کنید.

تجربیات خود را پیرامون این مشکل با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

بستن
بستن