اخبارال جی

تلویزیون خمیده OLED ال جی در CES 2019 رونمایی خواهد شد

نمایشگاه CES 2019 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد. کمپانی ال‎جی محصولات مختلفی برای رونمایی در نمایشگاه در نظر گرفته که یکی از آنها تلویزیون خمیده OLED جدید است.

OLED مخفف Organic Light-Emitting Diode است که به معنای دیود نوری ارگانیک است، و پیشرفت بزرگی برای تلویزیون‌ها به ارمغان آورده است. ساطع کردن نور توسط خود پیکسل‌ها و در نتیجه عدم احتیاج به منبع پرحجم نوری که در پشت صفحه‌های LCD استفاده می‌شود، برتری برجسته این فناوری است. این خصوصیت، به باریک شدن این نمایشگرها کمک کرده است.

تلویزیون خمیده OLED ال جی

چند ماهی تا آغاز مراسم CES باقی مانده و بازار شایعات و اخبار پراکنده داغ است. همچون همیشه شرکت ال‎جی یکی از تولیدکنندگانی است که با دست پر به این نمایشگاه خواهد آمد؛ انتظار می‎رود که امسال یک تلویزیون اولد خمیده با خود به نمایشگاه بیاورد.

طبق آخرین اخبار فناوری، نمونه‌های اولیه‌ای که در طول سال گذشته از سوی ال جی دیسپلی منتشر شدند بخش اصلی این کنفرانس را تشکیل می‌دهند. احتمالا محصول نهایی اولد خمیده در طول سال آینده عرضه خواهد شد.

همچنین برنامه‌هایی برای به نمایش درآوردن یک گوشی تاشو نیز در نظر گرفته شده است که اولین بار توسط «اوان بلس» منتشر شدند. این که تلفن هوشمند تاشو چه شکلی خواهد بود هنوز مشخص نشده، اما با عرضه گوی تاشوی سامسونگ بازار رقابت تنگاتنگ‎تر می‎شود.

همان‌طور که انتظار می‌رود هر محصولی که ال جی معرفی کند، از ماشین لباسشویی گرفته تا روبات، مطابق روال سال‌های گذشته بخشی از برنامه ThinQ AI این شرکت خواهد بود؛ بنابراین اگر اتاق نشیمن شما دارای تلویزیونی است که با فشار یک دکمه ناپدید می‎شود،  باز هم چیزی برای شما بین محصولات ال‌جی پیدا می‌شود.

حتما بخوانید:
سامسونگ از تلویزیون ۱۴۶ اینچی با نام The Wall رونمای کرد [ces 2018]
منبع
engadget
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن