اپلیکیشناخبار

به زودی لایک، فالوور و کامنت‌های تقلبی در اینستاگرام حذف می‌ شوند

اینستاگرام استراتژی سخت‎گیرانه‎ای در مبارزه با اکانت‎های ساختگی در پیش گرفته و قرار است لایک، فالوور و کامنت های جعلی را حذف کند.

طبق آخرین اخبار تکنولوژی رشد سریع و چشمگیر اپلیکیشن اینستاگرام در طول سالیان گذشته این پلتفرم را به جایگاهی برای تبدیل افراد عادی به مشهور ساخت و همچنین تریبونی برای دیده شدن سلبریتی ها و اثرگذاری بر جریان‎‏های اجتماعی تبدیل کرده است. به همین دلیل بسیاری از افراد عادی و حتی سرشناس برای ایفای نقش پررنگ‎تر، به خرید فالوور، کامنت، لایک و حتی بازدید ویدیو روی آوردند.

حذف لایک، فالوور و کامنت‌های تقلبی در اینستاگرام

طبق آخرین بیانیه اینستاگرام، لایک و فالوورهای تقلبی اکانت هایی که با استفاده از اپلیکیشن های دیگر و به منظور جلب توجه یا اثرگذاری بیشتر در این شبکه اجتماعی به دست آمده اند، با دستور العمل ها و قوانین کاربری تناقض داشته و به زودی حذف می شوند.

instagram - به زودی لایک، فالوور و کامنت‌های تقلبی در اینستاگرام حذف می‌ شوند

لازم به ذکر است که لایک و فالوور اینستاگرام برای پیاده سازی هرچه بهتر این فرایند از ابزارهای مبتنی بر یادگیری ماشینی استفاده می شود که اکانت های مشکوک به استفاده از این سرویس را شناسایی کرده و تمامی لایک ها و فالوورهای ساختگی را پاک می کند.

هر اکانتی که به عنوان کاربر اپلیکیشن‎های خرید لایک و فالوور اینستاگرام شناسایی شود، هشداری مبنی بر تغییر رمزعبور جهت جلوگیری از دسترسی غیر مجاز فروشندگان لایک و فالوور را دریافت خواهند کرد.

البته این شبکه اجتماعی پیش از این نیز دست به اقدامات مشابهی زده بود که در پی آن شاهد افت چشمگیر تعداد فالوورهای برخی سلبریتی ها بودیم اما ابن‎بار لایک ها و کامنت ها نیز هدف گرفته شده اند.

همانطور که می‎دانید تاثیر مخرب و گسترده بات‎ها و اکانت‎های فیک و غیرواقعی اینستاگرام، توییتر و فیسبوک بر جریان‎های اجتماعی و سیاسی تاثیر گذاشته‎اند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
instagram

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن