اخبار سینما و تلویزیون

پاز وگا به جمع بازیگران فیلم اکشن «رمبو 5: آخرین خون» پیوست

پاز وگا (Paz Vega) ستاره اسپانیایی فیلم Spanglish، به جمع بازیگران رمبو 5: آخرین خون پیوست.

طبق آخرین اخبار سینمای جهان، سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone)، از جندین ماه پی در حال کار روی قسمت پنجم از مجموعه فیلم‌های رمبو است، اما تا به امروز از بازیگران این فیلم مهیج خبری منتشر نشده بود و روند انتخاب ستارگان فیلم در سکوت کامل خبری انجام می‌شد.

سیلوستر استالونه قرار است بار دیگر در نقش یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سینمای جهان، یعنی جان رمبو (John Rambo) به ایفای نقش بپردازد و طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دومین بازیگر انتخاب‌شده برای فیلم رمبو 5، ستاره اسپانیای هالیوود یعنی پاز وگا خواهد بود.

عنوان نسخه جدید این سری، Rambo 5: Last Blood خواهد بود که اشاره به قسمت اول یعنی اولین خون (First Blood) دارد. طبق اعلام وب‌سایت هالیوود ریپورتز، داستان این فیلم در مورد شخصیتی به اسم جان رمبو است که قصد دارد گروهی از کارتل‌های مواد مخدر مکزیک را نابود کند؛ این گروه، دختر یکی از دوستان جان رمبو را دزدیده‎اند. و پاز وگا در این فیلم در نقش شخصیتی به نام کارمن دلگادو (Carmen Delgado) بازی خواهد کرد. کارمن دلگادو گزارشگر یک سرویس خبری می‌باشد.

به‌تازگی فیلم‌برداری فیلم رمبو 5 در کشورهای بلغارستان و اسپانیا شروع‌شده است. فیلم رمبو 5 توسط آدریان گرانبرگ (Adrian Grunberg) کارگردانی می‎شود و سیلوستر استالونه نیز جزء تیم فیلم‌نامه نویس این اثر ایت که با مت سیرولنیک (Matt Cirulnick) همکاری می‎کند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
hollywoodreporter

پاسخی بگذارید

بستن
بستن