اپلاخبارتلفن همراه

آنالیزور پایپر جافری: کاربران آیفون برای مدل های جدید 2017 هیجان زده نیستند!

سال جاری به مناسبت دهمین سالگرد تولد آیفون، انتظار می رود اپل از مدل های جدید آیفون همچون آیفون 8 رونمایی کند.  طرفداران به شدت منتظر برگزاری همایش اپل در تاریخ 12 سپتامبر (22 شهریور ماه) هستند و احتمالا شاهد 3 مدل جدید از آیفون باشیم. هر چند که  آنالیزور پایپر جافری، آقای مایکل جی آلسن، نظر دیگری دارد.

 به استنباط جی آلسن، طرفداران سال گذشته برای مدل‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بسیار ذوق و شوق داشتند ولی امسال آن‌قدر هیجان زده نیستند.

 وی می گوید: طبق نظرسنجی به عمل آمده از ۴۰۰ نفر از صاحبان آیفون، فقط حدود ۱۶ درصد آن‌ها در نظر دارند تا یکی از مدل‌های جدید را خریداری کنند. این مقدار سال گذشته ۱۵ درصد بود و از این حیث اشتیاق مردم کمی بیشتر از سال قبل است.

 و اما طبق همین نظر سنجی 24 درصد از طرفداران اذعان دارند که آیفون جدید (آیفون 8) را خریداری می کنند در حالی که سال گذشته 29 درصد تمایل به خرید آیفون جدید داشتند، که این از استقبال کم آیفون 8 حکایت دارد.

 اصلی ترین پیامد این تحقیق برای خود شرکت اپل است؛ حال کارکنان این شرکت باید بیش از پیش در جذب هواداران بکوشند. و به نظر یکی از مهم ترین مسائلی که کمپانی اپل باید در آن تجدید نظر کند قیمت آیفون ایکس (آیفون 8) است.  انتظار می رود این مدل با نسخه 512 گیگا بایتی، تقریبا 1200 دلار برای خریداران هزینه بر دارد.

 نسخه ویژه‌تر (آیفون ۸ یا آیفون ایکس) احتمالا اولین محصولی است که از صفحه نمایش اولد بهره برده و به جای اسکن اثر انگشت، از اسکنر سه بعدی چهره چهره برای باز شدن گوشی استقفاده کند. و اما از دیگر شایعاتی که احتمال صحت ان زیاد است، باتری L شکل می باشد که به نگهداری شارژ بیشتر گوشی کمک می کند. همچنین انتظار می‌رود شارژر وایرلس نیز بالاخره راه خود را به محصولات اپل پیدا کند.

برای اطلاعات بهتر و هیجانی تر تا هفته آینده و برگزاری همایش اپل نیوز کالا را دنبال کنید.

 

منبع: PhoneArena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

بستن
بستن