اخبارگوناگون

تلویزیون های سری Philips OLED 803؛ فراتر از یک تلویزیون

تلویزیون های سری Philips OLED 803؛ فراتر از یک تلویزیون
4.5 (90%) 2 رای

کمپانی فیلیپس اولین سری از تلویزیون های OLED طراحی شده در سال 2018 خود را راهی بازار می کند.

این کمپانی هلندی در تولید تلویزیون سابقه طولانی دارد و سری Philips OLED 803 ها را برای بازار اروپا و سپس جهان آماده کرده است. تلویزیون فوق تازه ترین محصول فیلیپس در  رده تلویزیون های OLED است و از طراحی مینیمالیستی اما جذاب بهره می برد. این تلویزیون ها ابعاد 55 و 65 اینچ تولید شده اند. خوشبختانه محصولات این شرکت در بازار داخلی ایران نیز یافت می شوند.

تلویزیون های سری Philips OLED803؛ فراتر از یک تلویزیون

این محصولات از رزولوشن 4K و فناوری HDR سود می برند و جهت زیبایی بیشتر و جلوگیری از خستگی چشم ها، فیلیپس از سیستم Ambilight نیز در سری Philips OLED 803 استفاده کرده است که با استفاده از 3 منطقه با دیودهای LED RGB در پشت کابینت ساخته و پرداخته می شوند. در این سری خبری از ساندبار B & W نبوده اما به جای آن از تمامی تکنیک های HDR10, HDR10+ و HLG استفاده شده است.

این سری از تلویزیون های فیلیپس مجهز به سیستم صوتی نسبتا قدرتمند با آرایش 2+1 هستند، در ضمن این سیستم صوتی به صورت یکپارچه از تکنیک Dolby Atmos سود می برد که برای یک تلویزیون بسیار ایده آل است.

جهت گشت گذار در دنیای آنلاین و هوشمند نیز از سیستم عامل Android بهره می برد؛ تلویزیون به سیستم عامل Nougat یا اندروید 7 مجهز است اما فیلیپس وعده داده است که به سرعت آپدیت اندروید 8 یا Oreo را برای آنها آماده می کند. در قلب این تلویزیون یک پردازنده داخلی سری Philips OLED803 مدل P5 جای گرفته که طراحی و تولید خود فیلیپس است. لازم به ذکر است که فناوری Ambilight با کنسول های بازی Xbox One نیز سازگار است.

منبع
Philips
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن