اخبارتلفن همراهدیگر کمپانی ها

گوشی وان پلاس ۵ از زیر شکنجه ها سربلند بیرون آمد!

گوشی وان پلاس ۵ دارای مشخصات بسیار خوب و قدرتمندی است و علاو براین دارای قیمت بسیار مناسبی است. به همین دلیل ارزش خرید این گوشی بسیار بالا است. اما این پرسش در ذهن بسیاری از کاربران بوجود می آید که در کنار مشخصات خوب و قیمت مناسب، آیا از مقاومت خوبی هم برخوردار است؟

در ادامه قصد داریم تا تست خراش، حرارت و مقاومت وان پلاس ۵ را به نمایش بگذاریم: 

همانطور که می‌بینیم، قاب رویی وان پلاس ۵ در مقابل خراش بسیار مقاوم است، باید ذکر کرد که این مقاومت را مدیون محافظ صفحه گوریلا ۵ است. همچنین قاب شیشه‌ای استفاده شده در دوربین دوگانه نیز از مقاومت بالایی برخوردار است. و اما از لحاظ حرارت ، صفحه نمایش این گوشی تا ۱۴ ثانیه که در مقابل حرارت مستقیم قرار گرفته بود، هیچ تغییری در آن به وجود نیامد و پس از این زمان نورهای صفحه نمایش کمی به هم ریختگی پیدا کرد که با کنار گذاشتن حرارت دوباره به حالت عادی بازگشت.

از لحاظ مقاومت، این گوشی زمانی که این فرد با دو دست خود به وان پلاس ۵ فشار زیادی را وارد کرد، آسیب بسیار کمی به آن رسید و تنها قاب پشتی گوشی از جا در آمد ولی آسیب جدی به آن نرسید.

به طور کلی با مشاهده این ویدیو می‌توان گفت وان پلاس ۵ با توجه به قیمت، مقاومت بسیار بالایی در برابر خراش، حرارت و فشار دارد. به نظر شما استقبال خوبی از جدیدترین محصول کمپانی وان پلاس در بازار گوشی‌های هوشمند به عمل می آید؟

منبع: phonearena

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن