اخبارسیستم عامل

مایکروسافت آفیس 2019 تنها در رایانه های شخصی با ویندوز 10 اجرا خواهد شد!

امتیاز دهید

مایکروسافت اعلام کردم مجموعه نرم افزارهای مایکروسافت آفیس 2019 تنها بر روی ویندوز 10 رایانه های شخصی اجرا خواهند شد.

طبق اخبار منتشر شده، انتظار می رود مایکروسافت، آفیس 2019 را در نیمه دوم سال 2018 به طور رسمی منتشر کند. این یک خبر خوب برای افرادی است که تقریبا در طول روز بسیاری از کارهای خود را با برنامه هایی همچون مایکروسافت Word و Excel انجام می دهند و البته برای دانش آموزان و دانشجویان هم می تواند یک خبر خوش محسوب شود. اما مایکروسافت با اعلام خبر انتشار آفیس 2019 ، خبر دیگری را نیز منتشر کرد و آن اینست که مایکروسافت آفیس 2019 تنها در رایانه های شخصی که ویندوز 10 را اجرا می کنند، قابل استفاده خواهد بود.

طبق این اعلام مایکروسافت، که وب سایت خبری ورج منتشر کرده، چنانچه از کاربران ویندوز های 8.1 و 7 هستید، باید نسخه ویندوز خود را ارتقا دهید تا بتوانید مایکروسافت آفیس 2019 را اجرا کنید. مایکروسافت این کار را با هدف کاهش فشار بر روی استفاده از Office 365 انجام داده است. همچنین دوره زمانی پشتیبانی از مایکروسافت آفیس 2019 هم نسبت به نسخه های قبلی تغییر کرده است. طبق اعلام رسمی مایکروسافت، ردموندی ها 5 سال پشتیبانی اصلی از آفیس 2019 و سپس 2 سال پشتیبانی گسترده از این مجموعه نرم افزاری را در برنامه کاری خود قرار داده اند.

آنچه مشخص است اینست که مایکروسافت فشار زیادی بر روی کاربران و همچنین کسب و کارهای مختلف برای رفتن به سمت ویندوز 10 و استفاده از این سیستم عامل وارد کرده است، بسیاری از سازمان ها و حتی کاربران خانگی، از ویندوز های 7 و 8 استفاده می کنند. به نظر می رسد بسیاری تمایل به ارتقای نسخه ویندوز خود ندارند و مایکروسافت این کار را به منظور اجبار به این دسته از افراد انجام داده است.  مایکروسافت اعلام کرده که در آفیس 2019 برنامه های PowerPoint ، Excel، Word و Outlook را به همراه نسخه های سرور برنامه های Share Point، Exchange و Skype در نیمه دوم سال 2018 ارائه خواهد داد.

حتما بخوانید:
راهنمای کامل رفع خطای 0x80070490 در ویندوز ۱۰
منبع
ubergizmo
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن