اخبار خودروخودرو

نسل جدید شورولت بلیزر سوژه عکاسان جاسوس شد + تصاویر

نسل جدید شورولت بلیزر سوژه عکاسان جاسوس شد + تصاویر
4.3 (85%) 4 رای

شورولت این روزها روی نیز روی احیای یکی از محصولات خود کار می کند. بلیزر جدید پس از گذشت یک دهه دوباره متولد می شود اما با یک شاسی‌بلند خشن و سرسخت روبرو نخواهیم بود. تصاویر جاسوسی جدید نمایی از یک شورولت بلیزر جاده‌ای را به رخ می کشد.

نسل جدید شورولت بلیزر
نسل جدید شورولت بلیزر
حتما بخوانید:  کیا اسپورتیج فیس لیفت 2019 با موتور دیزلی هیبریدی ملایم معرفی شد

به واقع این تصاویر اطلاعات زیادی نمی دهد زیرا بخش اعظم آن استتار شده اما می توان به برخی ویژگی های طراحی همچون چراغ‌های جلو و واحدهای LED ما پی برد که خبر از ظاهر جدید بلیزر می دهد.

رینگ‌ها نیز برای اولین بار در یکی از محصولات شورولت دیده شده و به نظر می‌رسد در نسخه نهایی بکار گرفته خواهد شد. شاید این رینگ‌های بزرگ‌تر می خواهد بگوید که با تریم پرچم‌دار بلیزر طرف هستیم زیرا پیش از این  رینگ‌های کوچک‌تر و ساده‌تری داشته است. در بحث بهبود ارتفاع سواری خودرو به رینگ های جدید نمی توان دلخوش بود.

نسل جدید شورولت بلیزر

بلیزر جدید را می توان در جایگاهی بین کراس اوور کامپکت اکوئینکس و شاسی‌بلند فول سایز تراورس قرار داد. این شاسی‌بلند از پلتفرم جدید Chi بهره می گیرد که در خودروهایی چون جی ام سی آکادیا نسل دوم و کادیلاک XT5 جدید یافت می شود. احتمالا در بلیزر جدید احتمالاً تنها دو ردیف صندلی چیده شود اما نسخه سه ردیفه نیز عرضه خواهد شد.

نسل جدید شورولت بلیزر

بلیزر جدید را پیشرانه‌های متنوعی قوت می بخشد. در مدل‌های پایه با پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری روبرو خواهیم بود و البته پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری قوی‌تر به همراه گیربکس 9 سرعته اتوماتیک نیز قابل ارائه خواهد بود.

نسل جدید شورولت بلیزر
نسل جدید شورولت بلیزر

نسل جدید بلیزر با شاسی بلندها و کراس اوورهایی چون فورد اِج و نیسان مورانو سرشاخ می شود و ظاهرا تا پایان سال جاری معرفی شود که نمایشگاه لس‌آنجلس بهترین فرصت برای معرفی شورولت بلیزر جدید می باشد.

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن