اخبار خودروخودرو

تویوتا پریوس فیس‌لیفت 2019 با سیستم چهار چرخ محرک معرفی شد

فروش تویوتا پریوس در آمریکا با افت شدیدی مواجه شده و این خودروساز ژاپنی را مجبور ساخته تا این خودرو را راهی اتاق عمل کند و نسخه‌ی فیس لیفت پریوس را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس معرفی کند.

بزرگترین تغییر پریوس 2019 اضافه شدن یک سیستم چهار چرخ محرک الکتریکی است که تنها در برخی بازارها همچون ژاپن ارائه می‌شود. خودروی فوق با تجهیز به این سیستم دارای یک پیشرانه‌ی الکتریکی اضافی می‌شود که تا سرعت 69 کیلومتر در ساعت نیرو را به چرخ‌های عقب می‌رساند.

2019 toyota prius 00 - تویوتا پریوس فیس‌لیفت 2019 با سیستم چهار چرخ محرک معرفی شد

تویوتا پریوس فیس لیفت 2019

خوب است بدانید که این پیشرانه‌ی الکتریکی نیروی خود را از یک باتری نیکل-فلز هیدریدی جدیدی می‌گیرد که جهت ارائه‌ی پرفورمنس عالی در آب‌وهوای سرد طراحی شده است. باتری جدید فوق در صندلی عقب نصب شده و هیچ تأثیر منفی‌ای روی کابین ندارد. پریوس فیس لیفت 2019 هنوز هم فضای بار 1854 لیتری را ارائه می‌کند.

2019 toyota prius - تویوتا پریوس فیس‌لیفت 2019 با سیستم چهار چرخ محرک معرفی شد

تویوتا ادعا می‎کند که پریوس AWD-e یکی از کم‌مصرف‌ترین خودروهای مسافری چهار چرخ محرک در آمریکا می‌باشد. گویا پر بیراه هم نگفته زیرا پریوس فیس لیفت مصرف سوخت ترکیبی حدود 4.7 لیتری دارد.

تا به الان تویوتا در عرضه‌ی پریوس چهار چرخ محرک به بازار آمریکا کمی تعلل کرده است اما امید زیادی برای موفقیت آن دارد. اگر پیش‌بینی‌ این شرکت ژاپنی درست باشد، می‎تواند تا 25 درصد فروش پریوس را به نسخه‌های چهار چرخ محرک پریوس اختصاص دهند.

2019 toyota prius 02 - تویوتا پریوس فیس‌لیفت 2019 با سیستم چهار چرخ محرک معرفی شد

علاوه بر سیستم چهار چرخ محرک جدید، پریوس 2019 از سپر جلوی متفاوت و چراغ‌های جلوی بازطراحی شده سود می‎برد. همین تغییرات در بخش عقب نیز اعمال شده‌اند جایی که چراغ‌های مرسوم‌تر و سپر جدیدی نصب شده‌اند. این خودرو همچنین از غربیلک فرمان متفاوت و دو رنگ بدنه‌ی جدید سود می‌برد.

2019 toyota prius 05 - تویوتا پریوس فیس‌لیفت 2019 با سیستم چهار چرخ محرک معرفی شد

لازم به ذکر است که تمامی هاچبک های پریوس 2019 به‌صورت استاندارد از بسته‌ی ایمنی تویوتا بهره می‎‌برند. این بسته امنیتی شامل: سیستم پیشگیری از برخورد با تشخیص عابران پیاده، هشدار خروج از خط با دستیار فرمان، نوربالای خودکار و کروز کنترل راداری می‌باشد.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
autoexpress

پاسخی بگذارید

بستن
بستن