اخباربازی

مایکروسافت قیمت ایکس باکس وان اس را پیش از عرضه ی کنسوال پروژه اسکورپیو ۵۰ دلار کاهش داد

مایکروسافت قیمت ایکس باکس وان اس را پیش از عرضه ی کنسوال پروژه اسکورپیو ۵۰ دلار کاهش داد
امتیاز دهید

مایکروسافت از فردا قیمت ایکس باکس وان اس (xbox one s)را ۵۰ دلار کاهش خواهد داد.

علت این کاهش قیمت، عرضه کنسول پروژه اسکورپیو توسط این کمپانی در هفته‌های آینده است. این غول نرم‌افزاری در اطلاعیه‌ای که در توییتر خود منتشر کرده از کاهش ۵۰ دلاری ایکس باکس وان اس به همراه بسته نرم‌افزاری آن از فردا خبر داده است. البته مشخص نیست که این کاهش قیمت برای همیشه باشد یا صرفا برای مقطع خاصی این تصمیم اتخاذ شده است.

با توجه به این اطلاعیه قیمت نسخه ۵۰۰ گیگابایتی ایکس باکس وان اس ۲۴۹ دلار و قیمت نسخه ۱ ترابایتی آن ۲۹۹ دلار خواهد شد. مایکروسافت سال گذشته نیز قیمت ایکس باکس وان را به ۲۹۹ دلار کاهش داد و پس از عرضه ایکس باکس وان اس، آنرا ۲۷۹ دلار قیمت گذاری کرد.

مایکروسافت قیمت ایکس باکس وان اس را پیش از عرضه ی کنسوال اسکورپیو 50 دلار کاهش داد

احتمالا پروژه اسکورپیو که نام کنسول جدید مایکروسافت است با قیمتی در حدود ۳۹۹ تا ۴۴۹ دلار معرفی و عرضه خواهد شد. خبرها از تغییرات زیادی در این کنسول نسبت به نسل قبلی آن حکایت دارد. البته مایکروسافت دیروز تایید کرد که کاهش ۵۰ دلاری قیمت ایکس باکس وان اس صرفا برای کاهش قیمت باندل‌های همراه کنسول خواهد بود.

حال باید منتظر ماند و دید کنسول جدید مایکروسافت چه زمانی معرفی می‌شود و تا اندازه می‌تواند با رقیب سر سخت خود یعنی پلی‌استیشن سونی رقابت کند. شما از چه کنسولی برای بازی کردن استفاده می‌کنید؟ کدام را بهتر می‌دانید؟ پلی استیشن یا ایکس باکس؟!

 

حتما بخوانید:  مایکروسافت: پرچمدار قدرتمند آلکاتل Idol 4S را به قیمت 199 دلار می دهم

منبع: theverge

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن