اخبارگوناگون

مایکروسافت استور به ویژگی های جدیدی مجهز می شود

امتیاز دهید

در این چند وقت توجه ویژه ای به مایکروسافت استور شده و این فروشگاه توانسته به ویژگی ها و قابلیت های جدید و کاربردی مجهز شود.

اوایل ماه ژوئن بود که مایکروسافت قابلیت نصب از راه دور اپلیکیشن‌ها را در مایکروسافت استور ارائه کرد. این کمپانی اکنون قصد دارد تا تغییراتی بزرگتر را در فروشگاه خود ایجاد کند. بعضی منابع از آزمایش قسمت های جدیدی در مایکروسافت استور خبر داده اند که ممکن است به زودی در اختیار کاربران قرار گیرد.

بررسی ویژگی های مایکروسافت استور

یکی از این قابلیت ها که به آن اشاره شد، امکان نصب از راه‌ دور اپلیکیشن‌های مایکروسافت روی دیوایس‌های مختلف است. با استفاده از این ویژگی می توان فقط با یک کلیک روی لینک دانلود هر اپ، آن را روی تمام دیوایس‌های مبتنی بر ویندوز خود نصب کرد. این ویژگی بسیار جالب و کاربردی است.

اما تغییراتی که در مایکروسافت استورایجاد شده فقط محدود به این مورد نیست و قرار است به زودی بخشی به نام Wish List (فهرست خواسته‌ها) به فروشگاه اضافه شود تا بتوان اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و محصولات سخت‌افزاری را به آن بخش اضافه کرد و در فرصت مناسب آن‌ها را بررسی نمود.

مایکروسافت همچنین قصد دارد که ظاهر فروشگاه را نیز تغییر دهد. از هم اکنون هدر فروشگاه و کنترل‌های ناوبری دچار تغییر شده اند و تجربه کاربری بهتری قابل مشاهده است. البته این تغییرات فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارند و اینکه چه زمانی در اختیار قرار می گیرند، فعلا مشخص نیست.

حتما بخوانید:
مایکروسافت آفیس 2019 تنها در رایانه های شخصی با ویندوز 10 اجرا خواهد شد!
منبع
neowin
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن