اخباربازی

مایکروسافت به قیمت گذاری ایکس باکس وان ایکس افتخار می کند!

پیش از این مایکروسافت رسما ایکس باکس وان ایکس Xbox One X)) را به طور رسمی معرفی کرد، که پیش از آن در حال توسعه پروژه Scorpio بود. این آخرین کنسول در لیست پلت فرم های Xbox است و اساسا یک نسخه به روز شده از ایکس باکس وان Xbox One)) است و همچنین با قیمت 499 دلار ارتقا یافته است.

 

به نظر می رسد که بر خلاف پیش بینی هایی که 399 دلار پیش بینی شده بود، بدون تردید بسیار گران است، در مصاحبه ای که پس از کنفرانس مطبوعاتی ایکس باکس E3 برگزار شد، جف کیهلی با آرون گرینبرگ مدیر فروش بخش ایکس باکس درباره قیمت گذاری صحبت کرد که وی از قیمت دو برابری ایکس باکس وان ایکس نسبت به ایکس باکس وان اس  سخن به میان آورد.

XBOX ONE X Monster 1024x576 - مایکروسافت به قیمت گذاری ایکس باکس وان ایکس افتخار می کند!
ایکس باکس وان ایکس

طبق گفته گرینبرگ، به نظر می رسد که مایکروسافت به قیمت گذاری خود افتخار می کند به این دلیل که این کنسول است که می تواند:

بستری را برای اجرای هر چه بهتر بازی های 4K  فراهم نماید. بعنوان مثال، به بازی فورزا موتوراسپورت دقت نمایید، یک بازی 4k با نرخ 60 فریم بر ثانیه؛ مسلما به یک پردازنده گرافیکی قدرتمند و فضای ذخیره سازی زیادی برای اجرا نیاز دارد. نسل جدید بازی‌ها طراحی منحصربه‌فردی دارند و بنابراین برای هرچه بهتر شدن انجام آن، از هیچ تلاشی مضایغه نکردیم. تا جایی که می توان اذعان کرد Xbox One X با قیمت پایینی ساخته‌ شده است.

xbox one x ps4 pro - مایکروسافت به قیمت گذاری ایکس باکس وان ایکس افتخار می کند!

اگر به خاطر داشته باشید قیمت اولیه Xbox در حدود 500 دلار بود که به‌تدریج با آمدن کنسول ارزان‌تر PS4 تمام حساب و کتاب ها به هم خورد ومایکروسافت به این نتیجه رسید که قادر به رقابت با این قیمت با دیگر رقبا نمی باشد.

 

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن