اخبارسیستم عامل

خداحافظی با مایکروسافت Paint در آپدیت های آینده ویندوز 10

مایکروسافت پینت (Paint)، یکی از نرم افزارهایی است که در تمامی نسخه های ویندوز بدون تغییر خاصی باقی مانده است. با این حال بنظر می رسد مایکروسافت دیگر از این نرم افزار خسته شده است.

شاید تا بحال زیاد با این نرم افزار کلنجار نرفته باشید و گمان کنید توانایی زیادی برای ویرایش عکس ها نداشته باشد، اما به واقع کاربرد های بسیاری دارد. اما با این تفاسیر گویا مایکروسافت به این نتیجه رسیده که دیگر عمر این ابزار به پایان امده است.

به تازگی اخباری مبنی بر حذف مایکروسافت پینت در آپدیت ویندوز ۱۰ معنکس شده. این آپدیت که با نام Creators Update کار خود را آغاز می کند، در پاییز آینده راه اندازی خواهد شد. صفحه ی پشتیبانی مایکروسافت در این باره می نویسد: “قابلیت ها و عملکردهایی در آپدیت آینده ویندوز 10، حذف شده اند و یا اینکه در روند توسعه ی فعال نیستند و احتمالا در نسخه های بعدی، حذف خواهند شد.”

در این لیست، نام مایکروسافت پینت به عنوان “منسوخ” نام برده شده، که طبق گفته مایکروسافت در نسخه های آینده ممکن است حذف شود. توجه داشته باشید که می گوید “ممکن است”، به این معنی است که احتمال دارد مایکروسافت نظر خود را تغییر دهد. با توجه به اعتراضی که ما در پی این اعلامیه می بینیم، شاید مایکروسافت نظر خود را درباره ی حذف پینت عوض کند.

ما مطمئن نیستیم که چرا مایکروسافت تصمیم گرفته است که نرم افزار حذف شود.نظر شما چیست؟

منبع: ubergizmo

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن