اپلاخبارتلفن همراه

به نظر می رسد تولید انبوه آیفون 8 تا آذرماه به تعویق بیافتاد!

اپل انتظار دارد تا سه مدل مختلف گوشی هوشمند آیفون را در پاییز امسال رونمایی کند، اما شایعات و اخبار اخیر بر تنبل تعویق، تا اواخر سال جاری می کوبد.

این روزها بازار شایعات پیرامون آیفون گرم است، و در این بین یک رسانه چینی مدعی شده که دو طراح اصلی قطعات (فاکس‌کان و پگاترون) از آمادگی لازم برای تولید انبوه مدل‌های جدید گوشی آی‌فون برخوردار نیستند.

در حالی که گزارش های قبلی حاکی از تولید انبوه  دستگاه های آیفون خبر می دادند.، به گزارش اقتصادی Daily News نرخ بهره در دو دو شرکت فاکس‌کان الکترونیکس و پگاترون هنوز رتبه دهی نشده است، که به تولید انبوه بیانجامد.

iPhone 8 - به نظر می رسد تولید انبوه آیفون 8 تا آذرماه به تعویق بیافتاد!

ظاهرا تولید انبوه آیفون اس 7 و اس 7 پلاس مجهز به نمایشگرهای LCD با اندازه‌های 4.7 و 5.5 اینچی از مرداد ماه آغاز می‌گردد؛ درحالی‌که تولید انبوه نسخه‌های آی‌فون سال گذشته، بیش از یک ماه پیش‌تر آغاز شده بود. بااین‌حال پیش‌بینی می‌شود که این قضیه در مورد نسخه‌های OLED آیفون وخیم ترباشد و تولید انبوه آیفون 8 تا آبان یا آذر ماه به تعویق بیفتد و با تعداد محدودی از این محصول روبرو باشیم.

لازم بذکر است که شرکت فاکس‌کان اصلی‌ترین تولیدکننده OLED برای محصولات آیفون بوده، به‌طوری‌که این شرکت تامین 95 درصد از پنل‌های OLED دستگاه‌های آیفون و همچنین تعداد کمی از پنل‌های LCD با اندازه‌های 4.7 و 5.5 اینچی را تضمین نموده است.

همچنین گفته می‌شود که شرکت پگاترون 65 درصد از پنل‌های 4.7 اینچی آیفون اس 7 به‌همراه تعداد کمی از پنل‌های OLED این مدل را تولید خواهد کرد. کمپانی ویسترون نیز تامین کننده اصلی پنل‌های 5.5 اینچی آیفون اس 7 پلاس خواهد بود.

منبع: PHONEARENA

 

0/5 ( 0 نظر )

یک نظر

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن