اخباربازیویدئو

تریلرِ در لحظه‌ی انتشارِ بازیِ ترسناکِ Man of Medan

نخستین بازی از سری بازی‎های ترسناک Dark Pictures با عنوان Man of Medan امروز در دستری علافه‎مندان قرار رگفت و به همین مناسب ترلیر جدیدی از آن منتشر شد.

استودیو سوپرمسیو گیمز که معمولا با بازی Until Dawn شناخته می‎شود، چندی پیش یک مجموعه آنتولوژی ترسناک تحت‌عنوان Dark Pictures معرفی کرد که قرار است شامل چند بازی مختلف باشد. نسخه نخست آن Man of Medan نام دارد که امروز برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

براساس جدیدترین اخبار بازی، داستان بازی Man of Medan درباره یک گروه 5 نفره از اشخاص امریکایی است که به اقیانوس آرام سفر می‎کنند و در راه دچار طوفان می‎شوند، سپس متوجه می‏شوند که در کشتی به جز آن‌ها ارواح وحتشناکی نیز حضور دارند که آسایش را از شخصیت‎های بازی سلب می‎کنند.

خوب است بدانید که Man of Medan به شکل آفلاین تک‌نفره یا چندنفره قابل بازی کردن است و هم اینکه بازی از یک حالت Co-Op دونفره پشتیبانی می‌کند. در این بازی ترسناک نیز  همچون ساخته قبلی سوپرمسیو، تصمیم‌گیری‌ها نقش مهمی در تعیین سرنوشت شخصیت‌ها دارند و همه چیز دست گیمر است تا پایان خوش یا ناخوشی برای اهالی کشتی رقم بزنند.

خلاصه‌ای از بررسی بازی Man of Medan

Man of Medan خالی از اشکال نیست اما در ارائه محتوای متناسب با برچسب قیمتش موفق ظاهر شده به همین جهت The Dark Pictures: Man of Medan محصول درخور توجهی است. لازم به ذکر است که شرکت سازنده این محصول آن را با بودجه بسیار کمتری نسبت به اثر موفق قبلی خود یعنی Until Dawn تولید کرده‌اند، اما در تبدیل شدن به یک بازی ترسناک با داستان‌گویی تعاملی، موفق است و وسوسه‌ی مخاطب برای بازی‌های بعدی یک مجموعه جدید ر تحریک می‏کند. هرچند اواسط بازی به ایرادهای فنی و مهم بازی و همچنین افت قابل توجه سطح کیفی در برخی بخش‌ها روبرو می‎شوید اما در مجموع Man of Medan محصولی است که گیمرهایی را که به هدف تجربه‌ی یک Until Dawn دیگر به سراغش می‎روند را ناامید نمی‎کند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
topgear

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن