اخبار خودروخودرو

مک لارن P1 GT لازانته در فستیوال سرعت گوودوود معرفی شد

مک لارن P1 GT لازانته در فستیوال سرعت گوودوود معرفی شد
4.5 (90%) 2 رای

سرانجام لازانته از مک لارن P1 GT خود در فستیوال سرعت گوودوود رونمایی کرد. ای خودرو این بر پایه مدل P1 GTR ساخته و پرداخته شده است و دم طویل‌تر آن ظارهی روان تر به این خودرو بخشیده است. این خودرو به سفارش یکی از مشتریان پولدار اهل خاورمیانه ساخته شده است. چند روز پیش نیز مک لارن 600 ال تی معرفی شد.

معرفی مک لارن P1 GT لازانته در گوودوود

بروزرسانی های لازانته شامل بخش هایی همچون نمای جلو است که اینک دارای اسپلیتر بزرگ‌تری می‌باشد. همچنین گلگیرهای تهویه دار را روی خودرو نصب گردیده است. در بخش عقب شاهد دم طویل‌تر و بال عقب بزرگ و ثابت شده‌ای هستیم. در دیفیوزر عقب P1 GT لازانته با 4 خروجی اگزوز روبرو هستیم.

معرفی مک لارن P1 GT لازانته در گوودوود

هم اکنون این خودرو برای استفاده در جاده آماده است. اما صندلی های اسپرت که بخش پشتی ثابتی دارند خیلی راحت نیستند اما در عوض کابین دارای برخی ویژگی‌هایی است که در نسخه GTR دیده نمی‌شود.

معرفی مک لارن P1 GT لازانته در گوودوود

P1 GT از مک لارن G1 GT الهام گرفته است. آن خودرو نسخه جاده‌ای از مدل مسابقه‌ای F1 GTR با دم طویل بود اما کمپانی تنها 3 نمونه از آن را ساخت.

تا به الان جزئیاتی پیرامون قوای محرکه P1 GT منتشر نشده است. اگر این شرکت از همان پیشرانه کارخانه‌ای 8 سیلندر 3.8 لیتری بای توربو با کمک هیبریدی بهره گیرد، بنابراین نسخه جدید قدرت 986 اسب بخاری خواهد داشت که کاملاً قابل‌توجه است. لازم به ذکر است که بهره گیری از قطعات سیستم اگزوز برگرفته از مدل P1 LM به کاهش وزن خودرو کمک شایانی می کند.

این شرکت نسخه مخصوص پیست P1 GTR را به مدل قانونی جاده ای بدل کرده است. همچنین لازانته P1 LM را به عنوان حد نهایی یک هایپرکار ساخته و پرداخته است.

 

حتما بخوانید:
صدمین بوگاتی شیرون با هزینه 3.34 میلیون دلار ساخته شد

آخرین اخبار خودرو را در نیوز کالا دنبال کنید.

منبع
motor1
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن